×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.8°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
30. jūlijs, 2012
Drukāt

Nedēļas nogalē noslīkuši seši cilvēki

Foto - LETAFoto - LETA

Karstajā nedēļas nogalē Latvijā kopā noslīkuši seši cilvēki – četri sestdien, bet vēl divi svētdien, aģentūru BNS informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Kāds 48 gadus vecs vīrietis noslīcis Burtnieku novadā Gaujā, Valkas novadā cilvēks noslīcis Zāģeru ezerā, kā arī glābējiem kopā ar Krasta apsardzes dienestu bija jāmeklē gados jauns kaitsērferis, kurš pazudis jūrā Klapkalnciemā. Svētdien no Daugavas Daugavpilī izvilktas iepriekš noslīkušas apmēram 50 gadu vecas sievietes mirstīgās atliekas.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Inga Vītola aģentūrai BNS pastāstīja, ka mediķi pagājušajā diennaktī devās uz deviņiem ar slīkšanu saistītiem izsaukumiem, četros no tiem noslīkuši četri cilvēki. Tāpat palīdzība tika sniegta personai, kura nirstot guva kakla traumu, savukārt da 57 gadus veca sieviete no piepūšamā matrača bija iekritusi jūrā.

Savukārt Jūras spēku flotiles Krasta apsardzes dienesta sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Ulbina aģentūrai BNS pastāstīja, ka pārtraukta svētdien jūrā iepūstā kaitsērfera meklēšana – viņš svētdienas vakarā krastā ticis paša spēkiem, taču glābšanas dienesti par to tika informēti tikai pirmdien pusdienlaikā.

Jau vēstīts, ka sestdien glābēji no ūdens izcēluši četrus noslīkušos. Jūrmalā Lielupē noslīkusi, pēc mediķu sniegtās informācijas, 73 gadus veca sieviete, Viļakas novadā – vīrietis, bet vēl divi noslīkuši vīrieši atrasti Saldus novadā – Lutriņu pagastā un Saldus ezerā. Noslīkušie vīrieši bijuši vecumā aptuveni no 30 līdz 50 gadiem.

Šogad no ūdenskrātuvēm VUGD ugunsdzēsēji glābēji izcēluši jau 76 noslīkušus cilvēkus, tostarp 21 – jūlijā. Faktiskais noslīkušo cilvēku skaits varētu būt lielāks, jo VUGD statistikā tiek reģistrēti tikai tie gadījumi, ka uz notikuma vietu izbraucis VUGD.

Jau ziņots, ka pagājusī nedēļas nogale bija viena no siltākajām pēdējo divu gadu laikā, temperatūrai daudzviet pieturoties virs 30 grādu atzīmes.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+