Dabā

Nedēļas nogalē – sēņotājiem labvēlīgs un basketbola faniem emocijas atvēsinošs laiks 0

Foto – Shutterstock

Nu, ko – sēņotāji var priecāties, jo nedēļas nogalē baudīsim sēņošanai labvēlīgu laiku – nedaudz apmācies, nedaudz saules, ik pa laikam lietains un samērā silts laiks! Bet basketbola faniem lietus netraucēs, tieši otrādi – atvēsinās sakarsušās emocijas, sekojot līdzi Eiropas Čempionāta spēlēm. Gaisa temperatūra nedaudz pazemināsies – dienā turēsies +16…+18 grādu robežās, liecina laika ziņu portāla gismeteo.lv prognozes.

Piektdien pie debesīm būs mākoņi, kas mīsies ar sauli, vietām iespējams neliels lietus, bet gaisa temperatūra saglabāsies līdzīga kā iepriekšējās dienās.

Rīgā naktī un rīta stundās mazmākoņains, dienas vidū skaidrosies, uz pēcpusdienu pie debesīm parādīsies mākoņi, brīžiem uzlīs neliels lietus, bet kopumā dienai ne vainas – gaiša un ar vienu aci arī saulīte raudzīsies starp mākoņiem. Naktī un no rīta gaisa temperatūra būs +12…+14 grādi. Dienas laikā iesils līdz +19 grādiem. Pūtīs vājš dienvidu vējš līdz 3 metriem sekundē. Valmierā naktī un rīta stundās būs skaidrs laiks. Dienas vidū parādīsies mākoņi, nesot līdzi nelielu lietu. Gaiss dienas laikā iesils līdz +18 grādiem. Latvijas dienvidu daļā izteikti labāks laiks! Daugavpilī nakti un dienas pirmajā pusē skaidrs un saulains laiks.

Tikai vakarpusē debesis sāks apmākties. Naktī gaisa temperatūra pazemināsies līdz +7 grādiem, bet dienas laikā saulīte to iesildīs līdz +19 grādiem. Arī Liepājā būs apmācies, taču samērā sauss laiks – lietus uzlīs vien vakar pusē. Gaiss iesils līdz +18 grādiem. Pūtīs dienvidu-dienvidrietumu vējš līdz 6 metriem sekundē.

Sestdien un svētdien laiks būs līdzīgs laiks – mākoņains, neliels lietus un tam visam klāt vēl pērkona negaiss. Rīgā visu diennakti pie debesīm būs mākoņi, ik pa laikam uzlīs neliels lietus un dienas otrajā pusē debesīs dārdēs pērkona negaiss. Naktī un rīta stundās gaisa temperatūra būs +12…+14 grādi. Pa dienu gaiss iesils par pāris grādiem, pakāpjoties līdz +17 grādiem. Pūtīs mērens dienvidu vējš līdz 4 metriem sekundē. Valmierā tāpat kā Rīgā mākoņains un lietains, gaisa temperatūra dienas laikā pakāpsies vairs tikai līdz +16 grādiem. Iespējams zibens un pērkons.

Saistītie raksti

Daugavpilī sestdien mazmākoņains un neliels lietus, gaisa temperatūra dienas laikā turēsies pie +18 grādu atzīmes, bet svētdien visa diena būs apmākusies, lietaina un gaisa temperatūra dienas laikā vairs iesils tikai līdz +15 grādiem.

Kurzemes piekrastē Liepājā nedēļas nogalē mākoņains, nokrišņi pāraugs arī stiprā lietū un ik pa laikam debesīs ducinās pērkons un šķels zibens zibšņi. Diennaktī gaisa temperatūra pazemināsies – naktī un dienā turēsies +15…+16 grādu robežās.
Gismeteo.lv laika ziņas liecina, ka nedēļas sākumā būs apmācies un lietains laiks, turklāt gaiss kļūs vēl vēsāks.

LA.lv