×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.3°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Pirmdiena, 23. jūlijs, 2018
16. janvāris, 2017
Drukāt

KAUNS. Pat zebrai jāsarkst. “LA” nedēļas apskats (9)

1. CILVĒKS. Baraks Obama atvadās ar asarām

1no7
ReutersReuters

“Paldies jums par visu! Mans pēdējais aicinājums ir tāds pats kā pirmais. Es aicinu ticēt – nevis tam, ka es spēju veikt pārmaiņas, bet ka jūs to spējāt,” interneta sociālajā tīklā ierakstīja ASV prezidents Baraks Obama. Aizvadītā nedēļa pagāja viņa atvadu zīmē, jo jau šonedēļ Baltajā namā ienāks jaunais saimnieks – Donalds Tramps.

Tieši meistarība veidot īsus, saprotamus un plašu sabiedrību uzrunājošus saukļus savulaik kļuva par vienu no Obamas panākumu ķīlām. “Yes, we can” (“Jā, mēs varam”), viņš savulaik apgalvoja, un daudzi tam noticēja gan pirms astoņiem, gan atkārtoti pirms četriem gadiem. Vai varēšana attaisnojusies? Par to ir dažādi vērtējumi, tomēr jāatzīst – ja Obamam tiešām viss būtu izdevies, diez vai par prezidentu būtu kļuvis Tramps.

Aizejošā prezidenta atvadu runu Čikāgā noklausījās 18 tūkstoši cilvēku. Gandrīz visa zāle, ieskaitot pašu runātāju, izplūda asarās, kad viņš veltīja pateicības vārdus savai sievai Mišelai. Joprojām mēģinot būt iedvesmojošs, Obama savā runā tomēr neslēpa bažas par to, kas nākotnē gaida Ameriku un pasauli.

 1. CILVĒKS. Baraks Obama atvadās ar asarām
 2. NOSLĒPUMS . Atkal izlidoja
 3. KAUNS. Pat zebrai jāsarkst
 4. PRIEKS. Pārsteigums komponistam
 5. IZGĀŠANĀS. Caur uguni un ūdeni
 6. DARĪJUMS. Latvija – šokolādes lielvalsts? 
 7. JOKS. Ziemeļnieki 

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

 1. Vai šādu mašīnu vadītājiem jāpiesprādzējas nav????!!!!!

 2. Obamas asaras uzreiz pavilka uz Sleseru ar mutautiņu kad viņu vēl konsultēja Stendzenieks.

 3. KLIMPVEIDIGIE PAMODUSHIES.

 4. Kur ir valsts vara? Atbildēt

  Kur ir valsts vara, ka s noliktu vietā š’ādu “investoru,” kurš nodarbojas ar ideoloģiju (iedzīvina “ruskij mir” ideoloģiju), tā ietā, lai nodrošinātu ar darbu un nodokļiem valsti?

 5. Mašīnā atradās nepiederoša persona, un otra persona strādā bez darba līguma.

 6. Amatpersonu lielīšanos par panākumiem cīņā ar sniegu pavadīja dinamiskas sniega šķūrēšanas ainas, it kā nostiprinot ticamību sacītajam. Šis Rīgas domes vadības sabiedrisko attiecību gājiens LTV ēterā izrādīts bez norādes par apmaksātu reklāmu vai aģitāciju. Iznāk, ka nodokļu maksātāju uzturētais sabiedriskais medijs pirms šovasar gaidāmajām pašvaldību vēlēšanām no laba prāta kļuvis par pašreizējās Rīgas domes vadības ruporu.

  Vispār, kādus uzskatus pauž Timrots?

 7. Tagad pirms vēlēšanām LTV slēgusi līgumu ar Rīgas Domi? Vai tur ir Beltes paraksts? Vai LTV šis jautājums tika izdiskutēts? Vai visi žurnālisti piekrita? Tas ir murgs! Ja tas tā noticis, tad Belte lai skaidro. Kāpēc LTV nav pievērsusies Skanstes tramvaja lietai. Kāpēc par šo jautājumu nerunāja Tiešajā runā? Ko nozīmē līgums, tur ir naudas lieta?

 8. Tik netīras ielas un pagalmi nekad nav bijuši.Sniega mašīnas braukā ar paceltu lāpstu un jau tā lielajā putrā ,kaisa vēl smiltis. Kauns LTV! Tāpēc jau aptaujās rāda “labākos” cilvēkus,ja pat sabiedriskā TV skalo smadzenes.

 9. vispār, īpatnēja pieeja: šokolādi ražos dzelžu ražotnes teritorijā.
  Ļoti īpatnēja.
  Mēs saražoto laizīdamies ēdīsim… 🙂

Draugiem Facebook Twitter Google+