Mobilā versija
Brīdinājums +1.6°C
Antonija, Anta, Dzirkstīte
Trešdiena, 7. decembris, 2016
15. oktobris, 2013
Drukāt

Nedēļas notikumi. 15. – 21. oktobris


OTRDIENA – 15.10.
Teātris
Latvijas Nacionālais teātris, A. z. 18.30 “Mīli manu sievu”.
Dailes teātris, M. z. 19.00 “Eņģeļi Amerikā”, K. z. 19.00 “Biedre Zariņa”.

Jaunais Rīgas teātris, L. z. 18.30 “Latviešu mīlestība”, M. z. 19.00 “Fundamentālists”.


Rīgas Krievu teātris, L. z. 19.00 “Kunga komediants”.


Liepājas teātrī 19.00 “Hanana”. 


Valmieras teātris, M. z. 18.30 “Taureņi ir brīvi”.


Teātra klubā “Austrumu robeža” 19.00 “Bērziņš jeb Ozoliņš jeb…”.


“Dirty Deal Teatro” 19.00 “Otrais”.


Dramaturgu teātris, K. z. 19.30 “Ai, laiki! Ai, tikumi!”. 


Koncerti


19.30 Lielajā ģildē Rudens kamermūzikas festivāla koncerts “Ielūdz Ksenija Sidorova (akordeons)”. 


Māksla


Līdz 20. oktobrim Madonas novadpētniecības un mākslas muzejā Valdas Podkalnes un Haralda Jegodzinska darbu izstāde “Atvērti logi”.


Līdz 8. novembrim Latvijas Akadēmiskajā bibliotēkā izstāde “Kaligrāfija Latvijā”.


Līdz 9. novembrim Latgales kultūrvēstures muzejā 1. Latgales grafikas simpozija izstāde “Mazā-lielā Daugavpils”.


Līdz 9. novembrim galerijā “Daugava” Jāņa Andra Oša izstāde “Tīreļi, purvi un dumbrāji”.


Līdz 16. novembrim galerijā “Istaba” Martas Ģibietes personālizstāde “Sub Ob”.


Līdz 1. decembrim Latgales mākslas un amatniecības centrā Līvānos Jolantas Ābeles gleznu izstāde “Brīnišķais stāsts par pankūku zemi”.


TREŠDIENA – 16.10.


Teātris


Dailes teātris, L. z. 19.00 festivāla “Zelta maska” ietvaros Jaroslavļas F. Volkova drāmas teātra viesizrāde “Bez nosaukuma”, M. z. 19.00 “Preilenīte”.


Jaunais Rīgas teātris, L. z. 19.00 “Grenholma metode”.


Latvijas Nacionālajā operā 19.00 balets “Apburtā princese”.


Rīgas Krievu teātris, L. z. 19.00 “Cilvēks un džentlmenis”.


Liepājas teātrī 10.00 “Pelnrušķīte”, 19.00 “Atsaldētais”.


Valmieras teātris, L. z. 18.30 “Aprēķina laulības”.


Brīvo aktieru savienība, 19.00 “Leļļinieks no Lodzas”.


Teātra klubā “Austrumu robeža” 19.00 “Salidojums”.


Liepājas Latviešu biedrības nams, K. z. 19.00 Liepājas tautas mākslas un kultūras centra jauniešu teātra studijas izrāde “Makss un Morics”.


Teātra namā “Jūras vārti” Ventspilī 19.00 Dailes teātra viesizrāde “Apglabājiet mani zem grīdas”.


Ģertrūdes ielas teātrī 19.00 “Dzīvot dzīvi”. 


Koncerti


19.00 Austrumlatvijas koncertzālē/Latgales vēstniecībā “Gors” koncerts “Atspulgi”. 


19.00 Mazajā ģildē Rudens kamermūzikas festivāla noslēguma koncerts. 


Māksla 


No šodienas līdz 12. janvārim R. Sutas un A. Beļcovas muzejā izstāde “Mīlas četrstūris”.


Līdz 23. oktobrim Latgales kultūrvēstures muzejā Jekaterinburgas (Krievija) mākslinieču Nadeždas Bulatovas un Oksanas Volginas izstāde “Ceļš uz mājām”.


Līdz 6. novembrim galerijā “Pegazs” Oļģerta Jaunarāja gleznu izstāde “Spēles”.


Līdz 9. novembrim Ogres vēstures un mākslas muzejā Aivja Šmuldera fotogrāfiju izstāde “Mani pacietīgākie modeļi”.


Līdz 12. novembrim galerijā “Zazī” Mētras Štelmaheres fotogrāfiju izstāde “Mātes un meitas”.


Līdz 15. novembrim galerijā “Laipa” Valmierā Alises Mediņas gleznas un Verneera fotoizstāde “Lielo un mazo sapņu antikvariāts”.


Līdz 17. novembrim “kim?” Laikmetīgās mākslas centrā Maijas Kurševas personālizstāde “Seriāls”.


Līdz 29. decembrim Dailes teātra Mākslas telpā “Brīvības 75” izstāde “Neredzamās skatuves”.


CETURTDIENA – 17.10.


Teātris


Dailes teātris, K. z. 19.00 “Sabojātie”.


Jaunais Rīgas teātris, Talsu ielas z. 19.00 “Tēvs”.


Latvijas Leļļu teātris, L. z. 18.30 “Pavasara atmoda”.


Latvijas Nacionālā opera, 19.00 opera “Jevgeņijs Oņegins”.


Rīgas Krievu teātris, L. z. 19.00 “Tango ar Stroku”.


Liepājas teātris, 19.00 “Piafa”.


Valmieras teātris, L. z. 18.30 “Aprēķina laulības”.


Ogres kultūras centrā 19.00 “Gribu bērnu!”.


Teātra klubā “Austrumu robeža” 19.00 “Ideālie dēmoni”.


“Dirty Deal Teātro” 19.00 “Otrais”.


Dramaturgu teātris, K. z. 19.30 “Luīze”. 


Koncerti


19.00 Rīgas Domā koncerts “Atspulgi”. 


Māksla


Līdz 24. oktobrim klasiskās mākslas galerijā “Antonija” Kārļa Dobrāja gleznu personālizstāde “Gleznas”.


Līdz 25. oktobrim Latvijas Arhitektūras muzejā izstāde “Latvijas Mākslas akadēmijas nams”.


Līdz 25. oktobrim Laikmetīgās mākslas centra Ofisa galerijā Artura Bērziņa izstāde “Rodamība”.


Līdz 27. oktobrim Rīgas Sv. Pētera baznīcā Jura Ģērmaņa gleznu izstāde “Ainavas. Portreti”.


Līdz 3. novembrim Talsu novada muzejā franču domātāja un mākslinieka Bernāra Sordē gleznu un zīmējumu izstāde “Introrevolūcija”.


Līdz 17. novembrim “kim?” Laikmetīgās mākslas centrā starptautiska mediju mākslas izstāde “Saglabāt kā (Save as)”.


Līdz 30. novembrim Mūkusalas mākslas salonā izstāde “Kailums”. 


PIEKTDIENA – 18.10.


Teātris


Latvijas Nacionālais teātris, L. z. PIRMIZRĀDE 19.00 “Sarkangalvīte un vilks”. 


Dailes teātris, M. z. 19.00 “Tas īstais, tā īstā”, Citos spēles laukumos 19.00 “Kauli”, L. z. 19.00 festivāls “Zelta maska”, Maskavas O. Tabakova teātra viesizrāde “Gads, kurā nepiedzimu”.


Jaunais Rīgas teātris, L. z. 19.00 “Kabalas noslēpumi”.


Latvijas Leļļu teātris, M. z. 18.30 “Lellīte Lolīte”.


Latvijas Nacionālajā operā 19.00 balets “Dons Kihots”.


Rīgas Krievu teātris, L. z. 19.00 “Meža dziesma”.


Liepājas teātrī 19.00 “Trīs draugi”.


Valmieras teātris, A. z. 18.30 PIRMIZRĀDE M. Gorkijs “Dzimta”. 


Daugavpils teātrī 18.30 “Līnis murdā”.


Teātra klubā “Austrumu robeža” 19.00 “Ezītis miglā”.


Austrumlatvijas koncertzālē Latgales vēstniecībā “Gors” 19.00 Rīgas Krievu teātra viesizrāde “Indrāni”.


“Dirty Deal Teatro” 19.00 “Marina Cvetajeva”.


Koncerti


18.30 Latvijas Nacionālajā operā koncerts “Cantando y amando”. 


19.00 Rīgas Domā ērģeļmūzikas koncerts. Piedalās: R. Šēnšteds (ērģeles, Vācija). 


19.00 Lielajā ģildē Latvijas dienu Frankfurtē atklāšanas koncerts. 


19.00 “D. Fab” koncerts tviter-opera “Nostra Culpa”. 


Māksla


Līdz 27. oktobrim Rīgas Mākslas telpā izstāde “…lai gadījums kļūtu par notikumu…”


Līdz 10. novembrim LNMM izstāžu zāles “Arsenāls” radošajā darbnīcā Zanes Veldres gleznu izstāde “1,5 kg dzīves”.


Līdz 24. novembrim Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā izstāde “20 Francijas dizaina ikonas. Dialogs”.


SESTDIENA – 19.10.


Teātris


Latvijas Nacionālais teātris, L. z. 12.00 un 18.00 “Sarkangalvīte un vilks”.


Dailes teātris, M. z. 13.00 un 18.00 “Sūnu ciema zēni”, K. z. 13.00 “Mīļais melis”.


Jaunais Rīgas teātris, L. z. 19.00 “Kabalas noslēpumi”.


Latvijas Leļļu teātris, L. z. 11.00 “Pepija Garzeķe”, M. z. 15.00 “Divas Lotiņas”.


Rīgas Krievu teātris, L. z. 12.00 “Ne vienmēr runcim krējuma pods”, 19.00 “Grenholma metode”.


Latvijas Nacionālajā operā 12.00 opera “Spēlēsim operu!”, 19.00 opera “Nabuko”.


Liepājas teātris 18.00 “Filumena Marturano”.


Valmieras teātris, L. z. 13.00 “Doktors Živago”, A. z. 18.30 “Dzimta”.


Teātra klubā “Austrumu robeža” 14.00 “Mīli mani!”, 19.00 “Tā precas vecpuiši”.


“Dirty Deal Taetro” 17.00 “Stundas”.


Teātra namā “Jūras vārti” Ventspilī 17.00 festivāla “Zelta maska” ietvaros Jaroslavļas F. Volkova drāmas teātra viesizrāde “Bez nosaukuma”.


Neatkarīgajā teātrī “Skatuve” 18.00 “Par mata tiesu”.


Ģertrūdes ielas teātrī 19.00 “Dzīvot dzīvi”. 


Koncerti


18.00 Siguldas koncertzālē “Baltais flīģelis” “Kremerata Baltica” orķestra soliste G. Ābele (čells) un E. Bērtiņa (klavieres).


18.00 Lielajā ģildē koncerts “Jāzeps Vītols – solodziesmas meistars savā 150. gadskārtā”. 


Māksla


Līdz 25. oktobrim Laikmetīgās mākslas centra Ofisa galerijā Artura Bērziņa personālizstāde “Rodamība”.


Līdz 4. novembrim bufetē “Gauja” fotogrāfa Olafa Oša fotoizstāde “Valanda”.


Līdz 10. novembrim Mākslas muzejā “Rīgas birža” Jūlija Federa darbu retrospektīva.


SVĒTDIENA – 20.10. 


Teātris


Latvijas Nacionālais teātris, L. z. 12.00 un 18.00 “Sarkangalvīte un vilks”, A. z. 15.00 “Mīli manu sievu”, J. z. 18.30 “Lūgšana resnajai tantei”.


Dailes teātris, L. z. 19.00 festivāla “Zelta maska” ietvaros Sanktpēterburgas Mazā dramatiskā teātra viesizrāde “Viltus un mīla”.


Jaunais Rīgas teātris, Talsu ielas z. 19.00 “Tēvs”, C. z. 15.00 “Nijaramas pasakas”.


Latvijas Leļļu teātris, L. z. 11.00 “Brālītis un Karlsons, kas dzīvo uz jumta”, M. z. 15.00 “Joka pēc alfabēts”.


Latvijas Nacionālajā operā 12.00 un 18.00 balets “Karlsons lido…”, 15.00 koncertuzvedums “Mūzikas skaņas”.


Rīgas Krievu teātris, L. z. 12.00 “Mazais princis”, 19.00 “Mežs”.


Liepājas teātrī 18.00 “Pūt, vējiņi!”.


Valmieras teātris, L. z. 13.00 “Doktors Živago”.


“Dirty Deal Teatro” 12.00 “Ziemas māja”, 19.00 “Marina Cvetajeva”.


Māksla


Līdz 31. oktobrim A. Upīša memoriālmājā Skrīveros izstāde “A. Upīša mājai Skrīveros – 105”.


Līdz 24. novembrim Liepājas muzejā Otto Tiliņa simt gadiem veltīta piemiņas izstāde.


Līdz 30. novembrim O. Vācieša memoriālajā muzejā izstāde par Ojāru Vācieti un Imantu Ziedoni “Dzejas dižkoki”.


PIRMDIENA – 21.10.


Teātris


Dailes teātris, L. z. 19.00 Sanktpēterburgas Mazā dramatiskā teātra viesizrāde “Viltus un mīla”, M. z. 19.00 festivāla “Zelta maska” ietvaros Maskavas A. Puškina teātra viesizrāde “Mātes druva”.


“Dirty Deal Teatro” 19.00 “Nacionālais attīstības plāns”.


Teātra klubā “Austrumu robeža” 19.00 “Viņi dejoja 100 vasaras”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+