Mobilā versija
+3.9°C
Lilita, Irita, Ita
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
7. marts, 2014
Drukāt

Nedēļas sākumā slēgs satiksmi Miesnieku un Vaļņu ielas posmos

vecriga3

Nākampirmdien, 10. martā, uz laiku tiks slēgta satiksme divu Rīgas ielu – Miesnieku un Vaļņu – posmos, liecina Rīgas domes informācija.

Saistībā ar ēkas restaurācijas darbiem no pirmdienas, 10. marta, līdz 1. aprīlim tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Miesnieku ielas posmā no Mūku ielas līdz Bīskapa gātei.

Savukārt saistībā ar torņa celtņa uzstādīšanu no 10. marta līdz 13. martam tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Vaļņu ielas posmā no Teātra līdz Kaļķu ielai.

Darbu veicējiem uzdots nodrošināt transportlīdzekļiem apbraucamo ceļu un ceļa zīmju izvietošanu, iedzīvotāju un uzņēmumu (kuri atrodas slēgtajā ielas posmā) transportlīdzekļu piebraukšanu pie dzīvesvietas vai uzņēmuma, kā arī operatīvā transporta satiksmi.

Pievienot komentāru

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (30)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (25)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+