Mobilā versija
+10.4°C
Mirdza, Žanete, Žanna
Ceturtdiena, 23. marts, 2017
7. marts, 2014
Drukāt

Nedēļas sākumā slēgs satiksmi Miesnieku un Vaļņu ielas posmos

vecriga3

Nākampirmdien, 10. martā, uz laiku tiks slēgta satiksme divu Rīgas ielu – Miesnieku un Vaļņu – posmos, liecina Rīgas domes informācija.

Saistībā ar ēkas restaurācijas darbiem no pirmdienas, 10. marta, līdz 1. aprīlim tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Miesnieku ielas posmā no Mūku ielas līdz Bīskapa gātei.

Savukārt saistībā ar torņa celtņa uzstādīšanu no 10. marta līdz 13. martam tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Vaļņu ielas posmā no Teātra līdz Kaļķu ielai.

Darbu veicējiem uzdots nodrošināt transportlīdzekļiem apbraucamo ceļu un ceļa zīmju izvietošanu, iedzīvotāju un uzņēmumu (kuri atrodas slēgtajā ielas posmā) transportlīdzekļu piebraukšanu pie dzīvesvietas vai uzņēmuma, kā arī operatīvā transporta satiksmi.

Pievienot komentāru

Gunti Ulmani bez pases neielaiž Saeimā; eksprezidents apvainojies (24)Bijušais Valsts prezidents Guntis Ulmanis nav ielaists Saeimas ēkā, trešdien vēstīja raidījums “LNT Ziņas Sešos”.
Vēl vesels un spēka gados, bet jau pensijā (17)Politiski neērto ieceri reformēt izdienas pensiju sistēmu esošajā sasaukumā, visticamāk, nekustinās
Draugiem Facebook Twitter Google+