Horoskopi un mistika
Horoskopi

Nedienas paliks pagātnē! Horoskops 10.augustam1

Dienas noskaņa

Labvēļi izteiks tev teicamu priekšlikumu, un tu aizmirsīsi par nesenajām ķibelēm. Tu varēsi viegli iekarot visu apkārtējo simpātijas, pateicoties savai spējai attiekties pret sarunu biedru ar maksimālu uzmanību, taktu un cieņu. Diena būs veiksmīga, lai radītu jaunus projektus un meklētu jaunas iespējas panākumu gūšanai.

Auns

Tevi gaida diezgan aktīvs un pietiekami saspringts mēnesis. Tas ļaus ne tikai nostiprināt iepriekšējā perioda profesionālos panākumus, bet arī nedaudz mainīt darbības veidu un virzienu, kļūt redzamākai figūrai sabiedrībā. Vēlams izmantot uzkrātos līdzekļus, izveidotos sakarus un personisko šarmu personiskās dzīves iekārtošanai.

Vērsis

Vērtspapīru tirgus var sagrīļoties lielu avāriju, karadarbības un dabas stihiju dēļ. Tev nāksies apgūt diplomātiskas viltības, spēju nonākt pie kompromisa visstrīdīgākajās situācijās.

Dvīņi

Lietišķie partneri un uzticami draugi palīdzēs tev atbrīvoties no problēmām, labvēļi izteiks teicamu priekšlikumu, un tu aizmirsīsi par nesenajiem zaudējumiem. Panākumi pavadīs tevi finanšu un profesionālajās lietās – steidzies palīdzēt tuviniekiem un risināt savas problēmas.

Vēzis

Nav izslēgts, ka mēģinājumi izcelties, pievērst sev uzmanību labi nebeigsies. Tevi gaida nelabvēļu skaudība, kolēģu intrigas, naudas grūtības. Šodien tev jāsavalda sava degsme un jākļūst par pieticības paraugu; šāda uzvedība glābs tevi no izgāšanās un neveiksmēm.

Lauva

Šīs dienas apstākļi ļaus vairākiem Lauvām nopelnīt lielu naudu. Iespējamas dāvanas, apsveikumi. Kāds no radiniekiem vai paziņām jau iepriekš apsveiks tevi dzimšanas dienā. Velti laiku, lai veiktu saimnieciskus darbus mājās. Kopīgs veikalu apmeklējums ieekonomēs laiku.

Jaunava

Iespējama negaidīta tikšanās, kas var apgriezt Jaunavu dzīvi ar kājām gaisā. Daudzi sajutīs atjaunotni savā dzīvē pēc tikšanās un kontaktiem ar jauniem paziņām. Tu vari viegli iekarot visu apkārtējo simpātijas, pateicoties savai spējai attiekties pret sarunu biedru ar maksimālu uzmanību, taktu un cieņu.

Svari

Šodien galvenie notikumi var būt saistīti ar darbavietu. Turpinās finanšu ķibeļu, rūpju un pārdzīvojumu periods. Īpaša uzmanība jāpievērš saskarsmei ar kolēģiem: sabojātām attiecībām var būt nepatīkamas un tālejošas sekas.

Skorpions

Liktenis atnesīs daudz patīkamu pārsteigumu. Tavs optimisms un mīlestība pietiks daudziem – tuviniekiem, draugiem, paziņām. Tu spēsi atrisināt sarežģītus un strīdīgus jautājumus, izdarīt pareizo izvēli, pateicoties iedzimtajai zinātkārei un prātīgumam.

Strēlnieks

Diena būs veiksmīga, lai radītu jaunus projektus, kā arī meklētu jaunas iespējas panākumu gūšanai ar labu draugu, iemīļoto un lietišķo partneru palīdzību. Dzīve tev ir vai nu drosmīgs piedzīvojums, vai arī nekas!

Mežāzis

Šodien ar prātu un vērīgumu apveltītie Mežāži būs noslēgušies sevī. Pat tuvi cilvēki nevarēs viņiem atrast pieeju. Šodien pavadi zināmu laiku vienatnē. Tas tev ir noderīgi, lai pilnībā apzinātos sevi un situāciju, kādā esi nonācis. Tikai neizdari globālus secinājumus.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šodien Ūdensvīriem pēc vārda kabatā nebūs jāmeklē. Tieši otrādi – daudziem būs raksturīgs dzēlīgums, asums, nekautrība, labākajā gadījumā – vienaldzība. Ja tu sajutīsi aizkaitinājumu, pacenties izvairīties no kaitinošiem faktoriem vai cilvēkiem. Nomierināties tu spēsi tikai vienatnē.

Zivis

Nav izslēgtas nesaprašanās un attiecību pasliktināšanās ar apkārtējiem. Iespējams negaidīts savārgums. Rīta pusi velti uzkrājušos projektu pabeigšanai. Apkopo rezultātus, atbrīvojies no nevajadzīgām domām un lietām. Jaunus darbus sākt nevajag – to attīstība un iznākums ir pilnīgi neprognozējami.

LA.lv