Horoskopi un mistika
Horoskopi

Nedodies braucienos! Horoskopi 24.aprīlim0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Dienas noskaņa

Diena lieliski noder dažādiem plānošanas darbiem – tas attiecas gan uz darba, gan privātās dzīves jautājumiem. Nevajadzētu doties tālos braucienos, iespējamas avārijas un nelaimes gadījumi. Arī no konfliktsituācijām vislabāk izvairīties, ja tās nemaz neuzsāc. Daudzām zodiaka zīmēm gaidāmas vērienīgas pārmaiņas darba jautājumos.

Auns

Daudzi šodien gribēs izdarīt visu, lai šo dienu padarītu omulīgu un sirsnības pilnu. Tu centīsies izvairīties no konfliktsituācijām un minimizēsi iekļūšanu risku situācijās.

Vērsis

Neraugoties uz to, ka tu esi ļoti nepacietīgs un godkārīgs, šodien tu sajutīsi, ka tev pietrūkst pieredzes, tāpēc viss nevirzās tā, kā gribētos. Lielus rezultātus šodien tu nesasniegsi un tev ir jāsaprot, kas pietrūkst tam, lai tas notiktu.

Dvīņi

Savstarpējās attiecības starp vecākiem un bērniem veidosies lieliski. Tu šodien pratīsi saviem tuviniekiem parādīt, cik daudz viņi tev nozīmē un cik svarīga loma viņiem ir tavā dzīvē.

Vēzis

Diena gaidāma pozitīva visās izpausmēs. Tu arī zināsi, kas tev ir svarīgi un pa kādu ceļu doties, lai noturētu savu laimi.

Lauva

Šis ir stabils laiks, bez nepatīkamiem pārsteigumiem, neveiksmēm un riskiem. Arī ģimenē un attiecībās tevi gaida stabilitāte. Ģimenes problēmas atrisināsies pašas no sevis, ja vien tu nesteidzināsi notikumus.

Jaunava

Finanšu un karjeras jomā šis būs labvēlīgs un drošs periods, kad var riskēt un arī kaut ko mainīt savā dzīvē. Ieklausies savu draugu padomos: viņu pateiks priekšā, kā tev rīkoties, ja tu pats būsi apjucis.

Svari

Šodien tev izdodies iepazīties ar jauniem cilvēkiem, kas var palīdzēt atrisināt tev kādas ieilgušas problēmas. Šodien vari gaidīt arī mīlestības izpausmes savā dzīvē – arī iemīlēšanos.

Skorpions

Dažiem Skorpioniem var likties, ka veiksme un laime ir tepat, kas izraisīs zināmu eiforiju apziņā, bet, galu galā, novedīs pie liktenīgām kļūdām. Tevi var provocēt citi cilvēki. Lai nesabojātu attiecības ar viņiem, nodarbojies ar to, kas tev dara prieku un nedomā par kaut ko citu.

Strēlnieks

Šodien pastāv risks, ka var neizdoties projekti, uz kuriem tu esi cerējis un kuros esi ieguldījis lielu darbu. Tev gribēsies ieiet pa “sānu” celiņu, taču nedari tā – patiesībā tev piemīt gan talants, gan pieredze, lai tu visu panāktu godīgā ceļā.

Mežāzis

Šodien tavā dzīvē negaidīti var uzrasties seni draugi vai veca mīlestība, un vispār tu vari nokļūt mīlestības trijstūrī.

Ūdensvīrs

Bīstama diena – tu vari krist nepareizos valdzinājuma tīklos. Negatīvais zvaigžņu novietojums attiecībā pret tevi var izraisīt nopietnas nepatikšanas un pat katastrofas. Centies nedoties nekur tālu prom no mājām un vispār atliec visus braucienus. Esi ļoti, ļoti uzmanīgs, jo tieši šodien ir visas nedēļas visriskantākā diena.

Zivis

Otrajā dienas pusē, iespējams, gaidāmas nepatīkamas ziņas darba sakarā – iespējams, tev nāksies mainīt darbu. Vēlams savās problēmās neiesaistīt savu mīļoto cilvēku, jo tad tu sabojāsi attiecības arī ar viņu.

LA.lv