×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.5°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
5. janvāris, 2012
Drukāt

Nedrīkst slinkot, nedrīkst vaidēt


Drīz arī šis gads līdzīgi visiem iepriekšējiem uzņems dienišķo gaitu. Bet ko jaunu mūsu lasītājiem sniegušas gada pirmās dienas? 


 

Māra Sniķersproģe Ventspilī: “Vēl arvien mūsu mājās ir izrotāta eglīte un galds pilns ar bērnu un mazbērnu dāvanām. Abi ar vīru visu dzīvi esam veltījuši bērniem. Mums nav ne automašīnas, ne mājas, bet mīlestības pārpārēm. Nu nebeidzam priecāties par silto noskaņu, kādā ap lielo galdu pulcējās visa mūsu lielā ģimene. Mazmeita, kura studē Šveicē, iepazīstināja ar savu draugu – jauku šveicieti. Viņam patika Ventspilī, teicām – labi, tad tev jāmācās latviešu valoda! Priecājamies, ka mazdēls Valdis ir uz kalendāra “Dziedot dzimu, dziedot augu” vāka. Viņš nes kora “Līvzeme” emblēmu. Mūsu ģimenes visas paaudzes ir dziedājušas šajā korī.”

Vēsma Kokle-Lībiņa Alūksnē: “Gan vecā gada pēdējās, gan šā gada pirmās dienas esmu aumaļām baudījusi kultūru un mākslu. Daudz skaista bija televīzijā. Alūksnes tautas namā noskatījos vietējā teātra izrādi, bet Alūksnes bibliotēkā piedalījos literātu saietā. Tikko pabeidzu rakstīt romānu. Steidzos baudīt laiku, kas man dots, – zīmēju, rakstu, komponēju. Un vispār pēdējie divdesmit gadi manā 80 gadu mūžā bijuši visskaistākie. Nedrīkst slinkot, nedrīkst vaidēt. Paldies par visu, ko spēju just, dzirdēt, redzēt…”

Vallija Elksnīte Neretā: “Mazbērniem vēl brīvlaiks, viņi dzīvo pie manis. Mazmeita man šo to palīdz, liekam puzles, jauki dzīvojamies.”

Daina Šķiezna Rīgā: “Iepriecināja, ka “Latvijas Avīze” ir visvairāk abonētā Latvijā! Lai veicas! Man ir prieks par katru nodzīvoto mirkli. Dievam vairs neko nelūdzu, tikai pateicos par sagaidīto un nodzīvoto dienu.”

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+