×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.4°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
23. marts, 2017
Drukāt

Neesam ar Lembergu vienu vērtību cilvēki. Saruna ar Ģirtu Valdi Kristovski (45)

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

“Latvijas Avīzē” viesojās politikā atgriezies Ģirts Valdis Kristovskis. Pieredzējušais vīrs, kurš bijis iekšlietu, ārlietu, aizsardzības ministra amatos, balsojis par Latvijas neatkarību, vairākkārt ievēlēts Saeimā, nolēmis spēkoties ar Aivaru Lembergu par Ventspils mēra amatu.

Latviešiem diezgan trūcīgi ar spēcīgām politiskām personām, un esošajām pārmet neizlēmību un miegainību. Nav nemaz slikti, ka Kristovskis atgriežas.

Ģirts Valdis Kristovskis: Pēdējos piecus gadus biju pie pārliecības, ka politikai esmu pielicis punktu. Tomēr pat valsts pārvaldes augstākajos amatos Rīgā nostrādāto divu desmitgažu laikā saglabājās sajūta, ka pienāks laiks un Ventspilī būs jāatgriežas. Pie tam situācijā, kas līdzīga atmodas gadiem, kad 25 gadu vecumā Ventspilī dibināju Vides aizsardzības klubu un tur sākās mana tālākā politiskā darbība. Kad pirms gada ar aicinājumu iesaistīties 2017. gada pašvaldību vēlēšanās mani uzrunāja Ventspils sabiedrības pārstāvji, atsevišķi uzņēmēji, nejutos par to īpaši pārsteigts.

Kāpēc cilvēkiem likās nepieciešams, lai Kristovskis uzņemtos cīņu par dzimtās Ventspils domes priekšsēdētāja vietu?

Vara Ventspilī trīsdesmit gadu garumā ir bijusi kā viena cilvēka orķestris. Šādi darbojoties, ir šis tas pat sasniegts. Tikai par nesamērīgi augstu cenu. Pie tam varēja sa­sniegt daudz vairāk! Kāpēc nav izdevies? Pilsētu ir vadījis cilvēks, kura darbībai nav nekāda sakara ar tirgus ekonomiku un uzņēmumu vadību civilizētā izpratnē. Patiesībā runa ir tikai par politiskās ietekmes izmantošanu, pilsētas infrastruktūras slēptu sagrābšanu un lietošanu neiedomājama apjoma personīgā labuma gūšanai! Apetīte bijusi tik liela, ka pilsētas galvas nebeidzamos interešu konfliktus izskata Latvijas un starptautiskās tiesas. Vienlaikus šāda tipa vadītājs mēģina visai valstij ieskaidrot, ka tas ir efektīvas ekonomiskās saimniekošanas “labais tonis”! Absurds! Tā nav ne uzņēmējdarbība, kas izriet no pašvaldības vadītāja pienākumiem, ne arī tirgus ekonomika! Tas ir gangsteru tipa menedžments! Ja gadu desmitiem pilsētā valda šāds režīms, tad cilvēki tiek dezorientēti, to vērtību sistēma ir izkropļota, lēti pirkta ar salūtiem un plastmasas butaforām govīm, kas nedod pienu. Tad nu, lūk, Ventspilī ir cilvēki, kas ar šādu “kārtību” nevēlas samierināties.

Nosauksim taču “režīmu” vārdā! Vai viņu sauc Aivars Lembergs?

Nav šaubu, par ko ir runa un kurš vada pilsētu 30 gadus. Tāpēc izveidota vēlēšanu platforma, kas piedāvās progresīvus un civilizētus sociālekonomiskos risinājumus, taisnīgu pārvaldi visiem domes ikdienas darbā un saskarē ar iedzīvotājiem. Lai kā ir nīcināti brīvdomības asni, daļa pilsētnieku un vietējo politiķu ar vietvalža “vienīgā pareizā viedokļa” tālāku producēšanu vairs nesamierinās. Esam apvienojušies, lai vēlēšanās pieteiktu atšķirīgu politisko kultūru, salīdzinot ar vecā “cietā un arogantā” parauga pārvaldību. Mūsu piedāvājumā ir atvērtība un sadarbība ar ikvienu, kas ir par tiesisku, taisnīgu un radošumu veicinošu Ventspils pārvaldi. Apvienoto politisko spēku vēlēšanu sarakstu veidos Reģionu apvienība, Nacionālā apvienība, “Latvijas attīstībai” un “Vienotība” ar redzamiem, pazīstamiem Ventspils cilvēkiem. Būs Bruno Jurševics no NA – savulaik, no 1989. gada, bija pirmais LTF vadītās Ventspils deputātu padomes priekšsēdētājs. Jāatzīmē, ka 1991. gadā viņš tikai dažas balsis zaudēja Lembergam, cīnoties par mēra krēslu. No “Vienotības” bez manis ir arī Uģis Goldmanis un esošās domes deputāte Dace Korna, arī tāds leģendārs vīrs kā Ojārs Grinbergs, kas spēkojies ar pilsētas galvu par tās veselo saprātu. Sarakstā ir arī tādi talanti kā Edgars Čeporjus un Eduards Ratnieks, Inga Antāne un Gita Rēvalde, Raimonds Kalniņš un brāļi Aivis un Ivars Landmaņi un citi sevi labi apliecinājuši ļaudis. Var teikt, būsim komanda, kas tic vērtībām un uztur ideālus, esam profesionāli sagatavoti, ar plašu pieredzi dažādās jomās.

Ja pieņemam, ka Lemberga kungs, kā raksturojāt, ir despotiskāks, vai mērs Kristovskis atšķirsies kā demokrātisks vadītājs?

Vadības stilu nosaka rakstura šķautnes, un ar Lembergu esam ļoti atšķirīgi cilvēki. Viņš ir vērsts uz egoistisku, absolūtu varu, kurš alkst padoto bezierunu pazemību. Mani interesē pašcieņas pilni, sabiedrības kopējo interešu kategorijās domājoši ļaudis, kuru starpā monologa vietā ir dialogs, labākā risinājuma izvērtēšana, radošā brīvība. Saskaņā ar Satver­smes pirmo pantu Latvija ir demokrātiska valsts. Tāda vara nevis no pazīmju, bet iekšējā satura un kvalitātes viedokļa ir jārealizē arī pašvaldībās. Ventspilī demokrātija ir tikai saskaņā ar atsevišķām pazīmēm, taču ne pēc būtības. Nosacīti viss ir kārtībā tikai no pārvaldības bilances viedokļa. Ja sāk runāt par lietderību, efektivitāti, tad redzam, ka “kvadrātmetrs pilsētas bruģa” kliedz par izšķērdību. 

Pievienot komentāru

Komentāri (45)

 1. Un komjaunatnes komitejā plēnumos Kristvskis bija tik kluss jaunietis.Kur pēkšņi tāda rosība un par ko tad sēžot saeimā tika visus šos gadus balsojis.Vai varbūt uzskatīja ka viens nav karotājs?
  Neuzticu cilvēkam kurš nespēj pieņēmt lēmumus un tos arī pildīt

 2. Manuprāt pat diskutēt nav vērts par tādu noziedzīgu personu kā Lembergs. Vai tiešām Ventspils iedzīvotāji nesaprot vai nav interesējušies par cilvēku, kas it kā tiek tiesāts, bet vēl joprojām nav notiesāts! Viņš līdz acīm ir iestidzis noziedzīgās darbībās , sākot ar Latvijas valsts apzagšanu un uzņēmumu izkrāpšanu savtīgos nolūkos. Nav vairījies arī no visbaisākām darbībām, iedvešot aklu paklausību, bailes saeimas deputātos un ministriju darbiniekos, pretī svaidoties tūkstošiem un tūkstošiem naudas vienību. Vienīgā vieta šim cilvēkam piemērota tikai aiz restēm.

 3. Reģionu apvienība = pasvaldību alianse = patreizējie mēri. VK teiktais – piemērs – kā strādā nauda no ārpuses, kāda ir tās dubultā daba. P.S. VK izcīna mēram US, palīdz atbrīvot amata vietu, iesaista politikā.

 4. Atceros kāda Ventspils bija piecdesmitajos – paskatieties kāda tā ir tagad un jums tūdaļ ķļūs skaidrs ko vērts ir LEMBERGS

 5. [Tiesas procesi, izvirzītās apsūdzības ļauj spriest, kā Lemberga vadībā patiesībā ticis saimniekots. Absurds ir faktā vien, ka, “prasmīgi” saimniekojot, tiek savārīta tāda zupa, ko nespēj izstrēbt gadu desmitiem. Padomājiet – šīs saimniekošanas rezultātā simtiem, pat tūkstošiem, cilvēku dažādās instancēs tērē savu laiku, cik līdzekļu ir nelietderīgi izmantots!]
  18 gadu laikā tā arī nav pierādīts, ka AL būtu kaut kur vainojams. Laiks tiek tērēts cenšoties pierādīt nepierādāmo un tur ir vainojami tādi kā intervējamais.

 6. [cilvēkiem likās nepieciešams, lai Kristovskis uzņemtos cīņu par dzimtās Ventspils domes priekšsēdētāja vietu]
  Melo. Praktiski nevienam ventspilniekam tas neliekas nepieciešams.

 7. CENZŪRA ir APZINĀTI PRETLIKUMĪGS NOZIEGUMS Atbildēt

  CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze
  CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze
  CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze
  CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze
  CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze

 8. protams, ka Kristovski mēs negaidām Ventspilī; negribam , lai mūsu pilsēta noietu pa burbuli, paliktu līdzīgas citām , nesakoptām … plikām bez naudas un skata, ari darbs ir diezgan, ja tik grib strādāt..
  kāpēc skauģi cenšas uz Ventspili; bija “”suņu būda”” Kaimiņš, tagad Kristovskis..
  ja nāk Lemberga vietā ; tad ar domu to visu paveikto tikpat labi uzturēt un vairāk-gādāt par cilvēkiem kā tas ir tagad..
  protams neklausoties īgņām , kam neviens un nekas nav labi..

 9. Žēl, bet šķiet Kristovskis izdarījis “lāča pakalpojumu” sev un visiem “gaišajiem spēkiem” , jo viņš pat neslēpj , ka viņam ar Lembergu ir personīgi rēķini un tas jau norāda uz viņa neobjektivitāti. Un momentā zūd ticība visam, ko viņš saka.

 10. Interesanti bija uzzināt, ka Atbildēt

  Interesanti bija uzzināt, ka
  Ventspils mēra krēslu lembergs ieguva 1988. gadā, kad pēc Kristovska vadītās VAK demonstrācijas Ventspilī tālaika izpildkomitejas priekšsēdētājs Marnauza (sakarīgs vecis bija!!!) atkāpās no amata. Lai glābtu situāciju, Komunistiskās partijas CK atsūtīja savu uzticamo instruktoru Lembergu.
  Sanāk, ka “patriotiskais” Vides Aizsardzības klubs nobruģēja KOMUNISTA lemberga ceļu uz amatu, pat ja mūsu vērtības atšķiras. Pat vēl vairāk. Viens no vdk un kompartijas dibinātās LTF līderiem Ivars Godmanis 1990. gadā mani lūdza uzrunāt Lembergu balotēties LTF sarakstā uz AP vēlēšanām. Lai gan man tas bija smags uzdevums, sapratu, ka Lembergs jāaicina, lai nesaistās ar citiem spēkiem, kas balso pret Latvijas neatkarību. Toreiz katra balss bija svarīga. Tie bija nevis vērtību, bet taktiski apsvērumi.
  Ko nu raudi PATRIOT, ja pats biji komunistu pakallpiņš?

 11. Atgādinājums Kristovskim! Latviešiem bija tāds parupjš teiciena (LIELĪB NAUDU NEMAKSĀ, PIETAIS BIKSES – PAŠAM JĀMAZGĀ) – Var gadīties ari tā pat, kā jums pagājušo reizi.

 12. Kādreiz uzskatīju, ka zagt un dalīties ir absolūtais murgs, tagad pēc Vienotības kremļa mauķelēm un čekas kājslauķiem sāku domāt, ka zagt un dalīties nav pats sliktākais variants
  .

 13. Ventspils ir foršākā pilsēta Latvijā, tur iebraucot (nezinu, kā dzīvojot) un tas tomēr ir kaut kas.
  Neticu, ka vietējie tiešām gribēs ko mainīt! Bet, paskatīsimies…

 14. Pīlīšu pūtējs ! Atteikšoties no ES fondiem ,jo nepareizi sadalīti. Kā tad solījumus turēsi ? Kur ņemsi līdzekļus infrastruktūras uzturēšanai par jaunbūvēm nerunājot ? Un kā veidosi jaunas darba vietas ? Rēvalde,atveriet deklarāciju ,jau pirmajā gada tikusi pie rektores amata sev ierāva 140 tūkstošus eiro !!! Šī komanda ir bīstama ar savu naudas kāri ,jo maki esot bijuši patukši visus 25 gadus. Ventspils nu tiem došot !

 15. Kur nu, pilnīgi atšķirīgi ja neskaita to ka abiem VDK lika 4 maijā balsot par LV neatkarību un zvērestu nododot uz mūžu kalpot PSRS to arī darat līdz šai dienai. Bezmugurkaulnieki un kas ir apgrozījuma nodoklis ????? Ejit un pasakiet ka esat LV nodevēji, ko čurulis raustās ?

 16. Katrā ziņā šis noliktu to Puzes ākstu ar vienu labo.

  • no ākstiem jādzird , ka nu tik darīs Ventspilij par labu; saoda kur naudu grābt tāpēc raujas pie Ventspils;
   izpostīt kā jau visa Latvija ir izpostīta.. nekā nebija .. ja ir nepilnības ari Ventspilī, bet salīdzinājumā ar visu Latviju kopumā tas ir nieks.. te vēl cilvēki dzīvo un priecājas…

 17. Kristovski, tu esi mēsls! Un mēsliem vieta mēslainē!

 18. Vienotībnieki ar SC ir vienu vērtību cilvēki.

 19. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt


  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =====

  Ir sacīts: “Katra tauta (t.sk. arī latvāņu lumpeņu “titulnācijas” zombiji) ir pelnījusi tādu “valsti” un tādus “vadošos locekļus” (t.i pie valsts / pašvaldoņu SILES trekni rijošus “vienlīdzīgĀKos cūklopus”), kādus tā dabū uz sava kakla un kādiem ļauj sevi iz(tolerēt) visās atverēs, uz riņķi griežot.”

  Un, arī: “Politikai un šajā “LUMPENbiznesā” iesaistītajiem “politiķiem” (kā arī šo SILES “vienlīdzīgĀKo” cūklopu “īpašo vajadzību” apkalpotājiem u.c. taml. “pie SILES pietuvinātajiem” sīklopiņiem) nekas NAV un NEVAR BŪT “traumējošāks” un arī reāli bīstamāks par “godam” nopelnītu izsmieklu”. 😉

  =======

  Mediju ziņa (2013. gads): “Plikadīdas, kuriem visa manta mugurā, bet bagātība vēderā, politikā lien ne jau cēlu mērķu vadīti. Kādi mērķi var būt, ja pēdējās tupeles nošķiebtas, zupa plāna iestrēbta, banka spiež un parādi miljonos? Bet tie, kuriem galvā nav vējš, ir ko strēbt un lieks kurpju pāris, politikā neies, jo tejāteris nav tā vērts, lai maltu svešus sū… Latvija iet bojā? Tauta izmirst? Ļoti labi. Sen bija laiks dot vietu dzīvīgākām tautām. Bet ķērcieni “все пропало, клиент уезжает, гипс снимают!!!…” vairs nedarbojas – par vēlu.” ( cit.vied.aut.: komentētājs “nomr”, diskusjia pie zinātnieka un publicista Artura Priedīša esejas “Nozieguma brīvība” pa lēto pērkamajā interneta portālā “pietiek-com” )
  —–
  Mediju ziņa (2008. gads): “Šajā pašreizējā Latvijas valstī politika un tai pakārtotā valsts un pašvaldību pārvalde ir veids, kā ar ļoti apšaubāmām darbībām “nopelnīt” naudu tiem, kas citādāk to darīt neprot. Jau no paša sākuma salīdzinoši nedaudzajiem varas turētājiem bija izdevīgi visu šīs valsts sabiedrību dalīt tā, lai atstumtu no “barības galda” pēc iespējas vairāk aktīvu iedzīvotāju. Par to maz kurš runā, bet tas nu reiz ir fakts! Pie mums mazskaitlīga politekonomiskā “elite” – saeimas “tautas kalpi”, gan attiecīgajā laika posmā valdošie, gan tiem opozīcijā esošie politekonomisko interešu grupējumi, kuri sevi dēvē par “partijām”, no “valdošās koalīcijas” līderiem sastāvošā pretlikumīgā, valsts pamatlikumam Satversmei un citiem likumdošanas aktiem neatbilstošā “koalīcijas padome”, kā arī tās kontrolētās valdības “politiski atbildīgie” funkcionāri – visu vērtē un skaita nevis pēc smadzenēm, bet pēc “mutēm pie siles”. Šī “elite” uzskata, ka pie valsts un pašvaldību budžetu un citu resursu, kā arī pie valsts un pašvaldību pasūtījumu, subsīdiju u.c. politiski motivētu privilēģiju dalīšanas “savējiem”, pie SILES jāpielaiž pēc iespējas mazāk mutes.” … (apt.cit.aut.: uzņēmējs un mecenāts J. Gombergs)
  —–
  .
  “Par šo gan runāt “neesot glīti”…”
  ( O.M.© “Hroniskais pjedestāls” – 9.07.2008., Nr.6. )
  .
  “Lai jādzīvo nav ‘di#su pliku’ ~
  Šai “valstī” ‘taisīt’ “politiku”,
  ‘Lien’ mutanti, kam s(kaidas) galvā,
  Un lielkretīnu smaka spalvā.
  .
  Tie, kuri “valstī” ‘SILI bradā’,
  Bez “politikas” ‘sprāgtu’ badā,
  Jo – nejēdz VISPĀR neko darīt,
  Kā vienīgi – ‘pa trekno parīt’:
  .
  Pēc “shēmām” dalot ‘budžet-piķi’,
  Tur ‘atslauc taukus’ “politiķi”,
  Ar paštaisītiem likumpantiem,
  No SILES sugas “konkursantiem”.
  .
  Caur ‘tenderiem’ tiek budžets tērēts,
  Lai katrs “zobratiņš” top ‘smērēts’:
  Iekš SISTĒMAS un “aparāta”,
  ‘Rij’ lērums KRETĪNU, bez sāta.
  .
  Šai “valstī” smadzenes NAV vērtas,
  Pat tik, cik ‘subproduktos svērtas’:
  Ir “kaitīgs process” domāšana ~
  To aizstāj prasta ZOMBĒŠANA.
  .
  Ja MUĻĶU ZEMĒ dzīvot riebjas,
  Dēļ tā, ka “valsts” ‘uz galu šķiebjas’,
  Var ‘šņorēt pastalas un paunas’ ~
  Rast SIB-īrijās mājas jaunas:
  .
  Drīz paliks “valstī” ‘SILES brāļi’,
  Un smagāk NOZOMBĒTIE ‘pāļi’ ~
  Jo ‘mazāk mutes būs pie galda’,
  Jo – ērtāk tiem, kas MZ “valda”!…”

  Par šo gan runāt “neesot glīti” ~
  ‘Viebj skābus feisus’ “sorosīti”,
  Un SILES lopi rukšķ uz “bļauriem”,
  Kam klusēt pieriebies kā ‘bauriem’…

  =======

  oriģinālversijas = “O.M.© blogā”:
  [cenzēts]
  u.c.

  MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” lopiski trulu zombijfanu, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju”, nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” un taml. necilu “biogaļas izstrādājumu” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans@inbox. lv .

 20. Šaubos vai Kristovskim izdosies nostumt malā Lemberga kungu, kurš ir parādījis izcilību pretojoties Latvijā valdošajam režīmam, lai kā režīms ir vēlējies viņu iznīcināt. Kristovskim tomēr nācās kapitulēt režīma priekšā, kas zināmā mērā liecina arī par prāta spējām, kuras nu noteikti Lembergam ir pārākas, jāatzīst šis fakts, patīk vai nē. Interesanti jau būs pavērot kā tad balsos ventspilnieki.

 21. Esat vienu vērtību cilvēki ar Āboltiņu un Zaķi?

 22. Brokastīs Lembi, vakariņās ķeramies klāt Rīgā bāzētajai “saimai un “valdībai”” ! Esmu ar mieru ! Padodiet kurvi kauliem !

 23. Ta jau ja, Kristovska kungs…Tad, kad Ventspils sabiedriba Jus apbrinoja Atmodas gadu sakuma, Jus, sajutis varas garsu, d*irsu sakeris metaties uz Rigu.Uz Ventspili Jums bija uzsplaut!!!Punduritis Lembergs te cinas jau gadu desmitiem, ne visai milets, bet cienits gan…Ak ta, nu jau pa visiem varas gaiteniem izklenderejies, Kristovskis izradis to godu Ventpilij un ir gatavs atgriezties.Kad no treknas Rigas siles nostumts nost…Atmodas gadu sakuma butu par Jums balsojusi abam rokam, bet tagad-nekada gadijuma.Jus sijos gados Ventspili pat atcerejies neesat, nafiga mums tads caurkritis politikis???Ventspilnieki-domajiet…

 24. Łoti laba intervija Atbildēt

  Lai Kristovska komandai izdodas!

 25. FARIZEJS

 26. Sprukstiņa vervelējums

 27. Alcheimers un Pārkinsons Atbildēt

  Ģirtam Valdim taisnība – katram savas vērtības: dažam tā ir zagšana PA LIELAM, citam atkal parazitēšana mūža garumā, pa tribīnēm vazājoties. Bet daudzi jo daudzi strādā mellām mutēm, lai tie iepriekšējie tiktu pie VĒRTĪBĀM. Jedem das seine …

 28. Visi “gaišie spēki” vienotā frontē pret “melno bruņinieku” ? Cerams, ka vairums ventspilnieku veselais saprāts nav zudis. Visi šitie apgalvojumi no sērijas “varēja vairāk” diezin vai kādu pārliecinās.

 29. Tukšs cilvēciņš, es es man …. plātās kā pamatskolnieks, cerības un šo krēslu ir ļoti mazas, principā nekādas.

 30. Kas tad sunim asti cels, ja ne pats!

 31. ,,,,un"Vienotība" Atbildēt

  Mainām Lembergu pret “Vienotību”?!

 32. ....un "Vienotība". Atbildēt

  Lembergu pret “Vienotību”?!

 33. Kaut kā,varbūt instinktīvi,esmu radis vairāk uzticēties cilvēkiem,kuru sejas rotā smaids nevis mūžam saraukta piere un tramīgs skats.

 34. Ar Lembergu un viņa kabatas partiju ZZS viss ir skaidrs, bet kuru partiju pārstāv Ģirts Valdis Kristovskis ?
  Laikam Vienotību, bet tur ari laikam viņu neņem par pilnu – partijas gara paudēji Zaķis, Āboltiņa nu nekā nav teikuši… ( cik man zināms, varbūt nesadzirdēju).

 35. Vienu labējo ekstrēmistu nomainot ar citu neko mainīt nevar.Latvijai ir vajadzīga sociāldemokrātiska orientācija,ko nevar sagaidīt no bijušajiem komunistiem un komsorgiem,padomju totalitārisma sērgas pārnēsātajiem.

 36. Ess, maanaaa vadiiibaaa, es organizeejuu. Nu iistaiss Brus Viliss.

 37. Ko runa par Lembergu-tam nav nekadas vertibas,miljonari ir cilveces ienaidnieki-materialas cilveku lidzvertibas bremzetaji un likvidatori -uzurpejusi noteiksanu par Visuma ipasumu-atomstrukturu vielam,ar uzpirktam apbrunotam bandam-melojot,ka viniem ir tadas tiesibas devusu cilveku vairakums uz zemeslodes-5o% +1 no apmeram 7 miljardi cilveku sasniegusiem pilngadibu,te Latvija it ka viniem to atlauj apmeram no 2 mijonu +1 cilveks,no sasniegusiem 18gadu.Neesmu to dzirdejis-ka atlavusi-tatad espluate,aplaupa liela vairakuma citus,nogalina,dazadi moca citus un krapjas.

 38. atraduši baigo politiķi! memļaks ne politiķis!Ventspils tikai zaudēs ievēlot mēra amatā šito trjapku.

 39. Nu vajag to ventspils čigānu nolikt malā, bandītiem jāsēž cietumā, nevis jādzīvo ventspils domē – kas to izdarīs,,,tam ordenis

 40. Tadi neko plasi nezinosi un daudzpusigi neprotosi pagatnes regi-tikai latvijas iedzivotajiem izdarijusi neiespejamibas dzivot un attistit savu materialo labklajibu,veselibu,kulturu,izglitibu un atputu ,radijusi tikai neciesamu apspiestibas sistemu,ka jabeg prom pasaule ar saviem,referendumos tautas neapstiprinatiem likumiem-salaupijusies ,nolaupot naudu no kopigi sapelnitas nauda uznemumos,pasi noziedzigi sev-bez balsosanas-milzigas summas-tos nedrikst pielaist pie valsts parvaldes amatiev-tie ie lidzcilveku nideji un apspiedeji.Tie ir varas uzurputatori-tatad pasi izdzenami no Latvijas

Draugiem Facebook Twitter Google+