×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.2°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
26. jūnijs, 2014
Drukāt

Neesot Vešņakova kompetence (5)

Foto-Timurs SubhankulovsFoto-Timurs Subhankulovs

Latvijas Ārlietu ministrija (ĀM) neplāno reaģēt uz Krievijas vēstnieka Latvijā Aleksandra Vešņakova izteikumiem par pieņemto Satversmes preambulu, norādot, ka šis jautājums nav vēstnieka kompetencē, informē ĀM.

Ministrija norāda, ka Latvija ir suverēna republika, kuras likumdevējs ir pieņēmis noteiktas likumdošanas izmaiņas un valsts pamatlikuma papildināšana ar preambulu nav Vešņakova kompetences jautājums. Tāpat ĀM norādīja, ka Krievijas vēstniekam tā vietā būtu jāuztraucas par jautājumiem, kurus pieņem Krievijas likumdevēji. ĀM esot iepazinusies gan ar Vešņakova izteikumiem, gan arī ar Krievijas ĀM paziņojumiem, tomēr neuzskata, ka uz tiem būtu jāreaģē.

Iepriekš intervijā LTV Krievijas vēstnieks sacīja, ka Saeimas pieņemtā Sa­tversmes preambula nedos pozitīvu efektu nācijas saliedētībai, bet gluži otrādi – novedīs pie konfrontācijas. Tāpat diplomāts pauda uzskatu, ka pirms konstitūcijas ievada teksta pieņemšanas bijušas vajadzīgas plašas diskusijas.

Savukārt Krievijas ĀM izplatījusi paziņojumu, kurā norāda, ka Saeimas pieņemtā Satversmes preambula veicinās etnisko šķelšanos Latvijā.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

 1. Kas tā par Latvijas ārlietu ministriju -B UT A F O R I J A!! Krievijas ārpolitika – izbijušā psrs lai būtu konfrontācijas situācijas Tiešām jābūt muļķim lai nesaprastu kas ir krievu fašisms

 2. JĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀ? Atbildēt

  Vai tad kādam nav zināms, KAS IR LATVIJAS ĀRLIETU MINISTRS???????????? Vešņakova labs draugs….

 3. Laikam slīmestam paģiras. Izskatās negulējis.
  Forša dzīve Rīgā.
  A mož – Jurmalā?

 4. Kā tu aizbāzīsi muti? Vešņakova muldēšana jau neko nenozīmē. Viņam kā šunelim jārej, kad Latvija
  rīkojas kā tai tas jādara. Ja neries, sauks uz Maskavu atskaitīties. Kas vainas dzivei Latvijā? Nav kā izbijušās Padumijas plašums un tukšums. Par tādiem labumiem jau var pamuldēt rītā, pusdienā un vakarā. Iesniegt depešu vai divas. Redz, kā zēns pūlas, aizstāvēdams kungu Pliutinu. Fprša dzive.

  Vau-vau, Vova.**

 5. nu cerēsim, ka cita veida agresijas gadījumā mūsu ĀM savu “neizpratni par Krievijas jaukšanos Latvijas iekšējās lietās” tomēr izteiks.

Draugiem Facebook Twitter Google+