Latvijā
Kriminālziņas

Negadījumā mira trīsgadīga meitene. Autovadītājs bija stipri iereibis2


Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto – Valsts policija

Pirms vairākām dienām, 12.februārī pulksten 13.30, Krustpils novadā Kūku pagastā, uz autoceļa Rīga-Daugavpils notika automašīnas Audi A4 un Mazda 6 frontālā sadursme, informē Valsts policija.

Šī ceļu satiksmes negadījuma rezultātā automašīnā Mazda 6 bojā gāja 1954.gadā dzimusī sieviete un 1977.gadā dzimis vīrietis, bet trīs gadus veca meitenīte ar smagām traumām tika ievietota slimnīcā. Neskatoties uz ārstu centieniem, meitenīte no gūtajām traumām slimnīcā mira.

1984.gadā dzimis vīrietis, kas vadīja automašīnu Audi 4, arī ar smagām traumām tika nogādāts slimnīcā. Policijā tika uzsākts kriminālprocess un nozīmētas vairākas ekspertīzes.

Tagad policijā ir saņemts ekspertīzes atzinums, kas apliecina, ka Audi A4 autovadītājs, 1984.gadā dzimušais vīrietis braucis vairāk nekā 3 promiļu alkohola reibumā.
Policija vērsās tiesā ar lūgumu piemērot drošības līdzekli – apcietinājumu, kurš tiesā tika noraidīts. Vīrietim piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis. Šobrīd pirmstiesas izmeklēšana turpinās.

Policija izsaka līdzjūtību bojā gājušo tuviniekiem.

Saistītie raksti
LA.lv