×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.8°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
23. februāris, 2018
Drukāt

Negadījumā mira trīsgadīga meitene. Autovadītājs bija stipri iereibis (2)

Foto - Valsts policijaFoto - Valsts policija

Ilustratīvs attēls

Pirms vairākām dienām, 12.februārī pulksten 13.30, Krustpils novadā Kūku pagastā, uz autoceļa Rīga-Daugavpils notika automašīnas Audi A4 un Mazda 6 frontālā sadursme, informē Valsts policija.

Šī ceļu satiksmes negadījuma rezultātā automašīnā Mazda 6 bojā gāja 1954.gadā dzimusī sieviete un 1977.gadā dzimis vīrietis, bet trīs gadus veca meitenīte ar smagām traumām tika ievietota slimnīcā. Neskatoties uz ārstu centieniem, meitenīte no gūtajām traumām slimnīcā mira.

1984.gadā dzimis vīrietis, kas vadīja automašīnu Audi 4, arī ar smagām traumām tika nogādāts slimnīcā. Policijā tika uzsākts kriminālprocess un nozīmētas vairākas ekspertīzes.

Tagad policijā ir saņemts ekspertīzes atzinums, kas apliecina, ka Audi A4 autovadītājs, 1984.gadā dzimušais vīrietis braucis vairāk nekā 3 promiļu alkohola reibumā.
Policija vērsās tiesā ar lūgumu piemērot drošības līdzekli – apcietinājumu, kurš tiesā tika noraidīts. Vīrietim piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis. Šobrīd pirmstiesas izmeklēšana turpinās.

Policija izsaka līdzjūtību bojā gājušo tuviniekiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. šis nu ir pilnīgi nesaprotams… Tur nav jābūt kaut kādam komentāram no tiesas puses, kamdēļ tā? Un var tikai piekrist iepriekšējam komentētājam, ka šādi jau tiek vairotas līdzīgas traģēdijas, jo, izrādās, nekāds pamatīgs sods jau nav. Domāju, ka pēc kādām nepilnām desmit paraugprāvām un bargiem sodiem dažam labam ieslēgtos domāšana.

  2. Latvijas tiesas aizstāv piedzērušos slepkavas??? Kad beigsies šī tiesu patvaļa? Šādi tiesneši ir līdzvainīgi šādās slepkavībās! Un viņus vajag tiesāt par līdzdalību!

Draugiem Facebook Twitter Google+