Mobilā versija
-3.0°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
8. janvāris, 2013
Drukāt

Negadījumi ārvalstīs

Aizvadītajā gadā OCTA apdrošināšanas sektorā vērojams ārvalstīs notikušo negadījumu skaita būtisks pieaugums salīdzinājumā ar aizpērno gadu.

 

Tāpat vidējais atlīdzības izmaksas lielums par katru ārzemēs notikušo ceļu satiksmes negadījumu (CSNg) ir lielāks nekā vidējās atlīdzības lielums, kas tiek izmaksāts par Latvijā notikušajiem CSNg. Pēc “BTA Insurance Company” SE datiem, vislielākais negadījumu skaits tiek reģistrēts Vācijā un Polijā. Smagi negadījumi fiksēti arī Lielbritānijā. Ja notiek CSNg ārvalstīs, vispirms būtu jāsazinās ar vietējiem atbildīgajiem dienestiem un savu apdrošinātāju, kurš klienta vietā nokārtos visas nepieciešamās formalitātes un pārliecināsies par otras negadījumā iesaistītās puses atbildīgu rīcību, pasargājot savu klientu no kļūdainas rīcības.

 

Pievienot komentāru

Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+