Mobilā versija
+7.8°C
Mirdza, Žanete, Žanna
Ceturtdiena, 23. marts, 2017
8. janvāris, 2013
Drukāt

Negadījumi ārvalstīs

Aizvadītajā gadā OCTA apdrošināšanas sektorā vērojams ārvalstīs notikušo negadījumu skaita būtisks pieaugums salīdzinājumā ar aizpērno gadu.

 

Tāpat vidējais atlīdzības izmaksas lielums par katru ārzemēs notikušo ceļu satiksmes negadījumu (CSNg) ir lielāks nekā vidējās atlīdzības lielums, kas tiek izmaksāts par Latvijā notikušajiem CSNg. Pēc “BTA Insurance Company” SE datiem, vislielākais negadījumu skaits tiek reģistrēts Vācijā un Polijā. Smagi negadījumi fiksēti arī Lielbritānijā. Ja notiek CSNg ārvalstīs, vispirms būtu jāsazinās ar vietējiem atbildīgajiem dienestiem un savu apdrošinātāju, kurš klienta vietā nokārtos visas nepieciešamās formalitātes un pārliecināsies par otras negadījumā iesaistītās puses atbildīgu rīcību, pasargājot savu klientu no kļūdainas rīcības.

 

Pievienot komentāru

Mikrobioloģijas jaunuzņēmums ieinteresējis vāciešus (1)Kāda liela Vācijas kompānija izrādījusi interesi par mikrobioloģijas jomā darbojošos Latvijas jaunuzņēmumu "Conelum Biotech", kas izstrādā unikālu testu konkrētu mikroorganismu atklāšanai noteiktā vidē.
Draugiem Facebook Twitter Google+