×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Viktors, Nils
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
31. maijs, 2014
Drukāt

Negadījumos zaudē pirkstu galus; zīdaiņi gūst galvas traumas

Foto-LETAFoto-LETA

Kurzemē vakar, sprāgstot spēkrata riepai, kāds vīrietis guvis smadzeņu satricinājumu. 63 gadus vecais vīrietis pumpējis riepu, un tā negaidīti sprāgusi. Trieciena rezultātā viņš ar smadzeņu satricinājumu nogādāts slimnīcā.

Vakar vairākas traumas bijušas saistītas ar koku zāģēšanu. Vidzemē 48 gadus vecam vīrietim uzkritis koks un cietušajam konstatēta politrauma un lūzumi. Savukārt 64 gadus vecs vīrietis, gatavojot malku ziemai, paklupis un uzkritis uz zāģa. Tā rezultātā viņš guvis zāģētas brūces rokās.

Savukārt Latgalē 85 gadus vecs vīrietis ar elektrisko ēveli savainojis plaukstu un tā rezultātā guvis daļēju pirkstu galu amputāciju. Līdzīga trauma gūta Kurzemē, kur 30 gadus vecs vīrietis mēģinot traktoram uzlikt piekabi iespiedis pirkstus un tā rezultātā guvis daļēju pirkstu galu amputāciju.

Vakar Rīgā un Vidzemē divi astoņus mēnešus veci zīdaiņi guvuši galvas traumas, izkrītot no ratiņiem un gultas. Vidzemē astoņus mēnešus vecs bērns pārliecies pāri ratiņu malai un izkritis. Bērns guvis galvas traumu un smadzeņu satricinājumu. Savukārt Rīgā astoņus mēnešus vecs puika izkritis no gultas un arī guvis galvas traumu. Abi bērni nogādāti slimnīcā.

Savukārt gadu vecs bērns Zemgalē uzrāvis sev virsū tikko uzvārītu kafiju. Bērns nonācis slimnīcā ar krūšu daļas un plecu plašiem apdegumiem.

Vakar Rīgā mediķi nogādājuši slimnīcā 12 gadus vecu meiteni, kura bija saindējusies ar alkoholu.

Kurzemē 17 gadus vecs jauneklis kopā ar draugu ugunskurā cepis desiņas, un pagaidām nezināmu iemeslu dēļ viņš apdedzinājies ar benzīnu. Puisis ar plašiem un nopietniem galvas un sejas apdegumiem nogādāts klīnikā Rīgā.

Kopumā NMPD vakar saņēmis 1186 izsaukumu, no kuriem 193 bijis saistīts ar traumu gūšanu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+