Mobilā versija
+3.1°C
Aldonis, Agija
Trešdiena, 29. marts, 2017
4. jūlijs, 2015
Drukāt

Negaidīta streika dēļ Toronto lidostā atcelti simtiem reisu

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Piektdien, 3.jūlijā, Toronto lielākajā lidostā atcelti vairāk nekā 200 reisi un simtiem aizkavēti sakarā ar negaidītu lidmašīnu degvielas uzpildes personāla streiku.

Kanādas lielākās pilsētas Toronto Pīrsona starptautiskajā lidostā termināļos bija novērojams haoss, daļai reisu aizkavējoties par daudzām stundām un sagādājot problēmas daudziem pasažieriem.

“Toronto Pīrsona starptautiskā lidosta turpina saskarties ar darbības traucējumiem sakarā neatrisinātiem jautājumiem ar aviopārvadātāju konsorcija degvielas pakalpojumu sniedzēju,” teikts lidostas paziņojumā. “Tā kā degvielas pakalpojumu sniedzējs saskaras ar arvien pieaugošu darbaroku trūkumu, ievērojami skarta lidmašīnu kustība – līdz plkst.17 bija atcelti 185 reisi.” Vēlāk lidostas mājalapā parādījās informācija par vēl 30 atceltiem reisiem.

Daļa kompānijas “Consolidated Aviation Fueling of Toronto” darbinieku piektdien negaidīti paņēma brīvdienu, protestējot pret konsorcija lēmumu pārtraukt attiecības ar to.

Pievienot komentāru

Lielbritānija oficiāli sāks izstāšanos no ESLielbritānija trešdien spers bezprecedenta soli nezināmajā, sākot divus gadus ilgu izstāšanās procesu no Eiropas Savienības (ES). Lielbritānijas premjerministres Terēzes Mejas oficiāla vēstule
Lietuvas prokuratūra atklāj baisā nozieguma detaļas Lietuvas prokuratūra paziņojusi, ka bažas rada aizdomās par četru ģimenes locekļu nogalināšanu aizturētā 26 gadus vecā Egidija Anupraiša psihiskais stāvoklis.
Draugiem Facebook Twitter Google+