×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.5°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
10. marts, 2018
Drukāt

Negaidīti mirusi VID ģenerāldirektore Ilze Cīrule (34)

Foto LETAFoto LETA

Šonakt negaidīti 53 gadu vecumā mirusi Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektore Ilze Cīrule, aģentūrai LETA apstiprināja valsts pārvaldē.

Cīrule VID vadīja kopš 2016.gada novembra.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Ieva Sietniece aģentūrai LETA apliecināja, ka Cīrule atrasta mirusi savā dzīvesvietā bez redzamām vardarbīgas nāves pazīmēm. Atbilstoši procedūrai nozīmēta tiesu medicīnas ekspertīze nāves cēloņa noteikšanai.

Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS) negaidīto vēsti pārrunājis ar finanšu ministri Danu Reiznieci-Ozolu (ZZS), un viņi vienojušies, ka tiks nozīmēts VID vadītāja vietas izpildītājs, aģentūru LETA informēja premjera preses sekretārs Andrejs Vaivars.

Finanšu ministres pārstāvis Arno Pjatkins norādīja, ka vietas izpildītājs varētu tikt nozīmēts pirmdien, 12.martā, kad paredzēta finanšu ministres tikšanās ar VID vadību. Plānots, ka ministres un VID vadības sapulce sāksies plkst.9. Pēc sapulces ministre un VID vadība varētu sniegt komentārus medijiem.

Valdības vadītājs izsaka līdzjūtību Cīrules ģimenei, tuviniekiem un draugiem. Arī VID konsultante komunikāciju un sabiedrisko attiecību jautājumos Aļona Zandere visu VID darbinieku vārdā izteikusi visdziļāko līdzjūtību Cīrules tuviniekiem.

Līdzjūtību izteikusi arī finanšu ministre, norādot, ka no dzīves aizgājusī VID ģenerāldirektore Cīrule bijusi prasmīga, krietna un emocionāli stipra. Savā līdzjūtībā Finanšu ministrijas darbinieki paudž, ka Cīrules vadībā VID darbībā ir panāktas nozīmīgas pārmaiņas, kas apstiprina vadītājas prasmīgo un radošo skatījumu un pieeju darbam.

Arī Valsts prezidents Raimonds Vējonis izsaka visdziļāko līdzjūtību tuviniekiem, draugiem un kolēģiem, VID ģenerāldirektori Cīruli pāragri mūžībā aizvadot.

Paužot līdzjūtību Cīrules ģimenei, tuviniekiem, draugiem un kolēģiem, Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK) uzsver, ka augstu vērtē viņas darbu Latvijas valsts un iedzīvotāju labā.

“Cīrules vadības laikā darba devēju pārstāvji ir iesaistījušies VID konsultatīvās padomes darbā, kā arī aktīvi sadarbojās, sniedzot priekšlikumus VID darba efektivitātei, padarot to mērķtiecīgāku. LDDK atzinīgi vērtē gan kopīgo darbu, kas ieguldīts valsts pārvaldes un nodokļu reformas izstrādes laikā, gan arī Cīrules apņēmību mainīt pieeju, kādā kontrolējošā iestāde sadarbojas ar klientiem, parakstot sadarbības memorandu par “Konsultē vispirms” principa iedzīvināšanu,” teikts LDDK paziņojumā.

Iepriekš Cīrule bija guvusi ilggadēju vadības pieredzi apdrošināšanas uzņēmumos “Balta” un “Gjensidige Baltic”, tostarp apdrošināšanas kompānijas “Balta” valdes locekļa amatā. Viņa ieguvusi maģistra grādu uzņēmumu un organizācijas vadīšanā.

Izsakām visdziļāko līdzjūtību tuviniekiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (34)

 1. nonāvēšanu ar metodēm, ko pieprot valsts A specdienests, spētu atkost vien valsts B specdienests.
  bet diez vai par to ziņotu presē…

 2. sirds sap, ka ta var cilveks peksni aiziet…dzila lidzjutiba tuviniekiem

 3. Vai lapsenes un bites jau lido?

  • Varbūt pieskārās 3 A bišu stropam? Tur to nepiedod – atcerieties tādu ģererālprokuroru Maizīti – nolidoja no amata par…

 4. Vai lapsenes un bites jau lido?

 5. Tādu ziņu komentēt nedrīkstētu.

 6. Atnāca Karma.

 7. Visdziļākā līdzjūtība tuviniekiem.Ar viņu nāca cerība. Vai nu pārslodze vai pāragri atmodies irsis…Paldies, ka biji..

 8. letiņš, vienkārši letiņš Atbildēt

  Līdzjūtība tuviniekiem.
  Nedomāju, ka šo vajadzēja ļaut komentēt …

 9. Līdzjūtība tuviniekiem…
  Sajūta tāda, kā kādu radinieku pāragri zaudējot.
  Ļoti sakarīgs cilvēks bija.
  Cerams, ka viņas iestrādnes tiks turpinātas.

 10. Tas pa tiesi liek aizdomāties

 11. Lidzjutiba gimenei … bet, steidzigi publicet medicinas patalogijas izmeklesanas rezultatus un atbildigo iestazu vardus … !

 12. Līdzjūtība tuviniekiem un mums visiem.

 13. viņa jau ļoti sen nebija manāma publiskajā telpā

 14. neticu. šitas ir jau kaut kad pieredzēts

 15. Šķiet ,tur bija daudz negāciju, rotāciju un bija arī draudi. Saistība ar VID jaunajām darbībām

 16. Viņa beidzot sāka apkarot PVN shēmotājus,kuri līdz šim darbojās pilnīgi netraucēti!

 17. Izsaku visdziļāko līdzjūtību tuviniekiem un Latvijas tautai. Kaut gan Cīrules kundzi personīgi nepazīstu, jūtu, ka viņas aiziešanas cēlonis ir t.s. izdegšana darbā. Sievietes, jādomā arī par sevi, savu veselību!

 18. vieglas smiltis . domājiet par tautu.

 19. Līdzjūtība tuviniekiem! Sāp jau palicējiem….

 20. Līdzjūtība t

 21. Līdzjūtība tuviniekiem! Es tālu stāvu no politikas un ierēdniecības, tāpēc, protams, varu kļūdīties. Taču man radās iespaids, ka šī sieviete patiešām centās sakārtot šīs valstiski svarīgās, taču ar ārkārtīgi sliktu reputāciju sirgstošās iestādes darbu. Ir arī pāris paziņas – mazu uzņēmumu īpašnieki, kuri atzīmēja pozitīvas pārmaiņas Cīrules k – dzes laikā. Spiežot pēc komentāriem, ne man vienam pirmā doma ir par “lapsenēm”. Ļoti gribas cerēt, ka kompetenta un neatkarīga ekspertīze (kura nebaidās no lapsenēm) spēs noteikt nāves iemeslu, un ka tas neizrādīsies krimināls. Vēlreiz līdzjūtība tuviniekiem!

  • Piekrītu, samuraj!
   Viņa tiešām vēlējās sakārtot to sistēmu. Tāds pēkšņs trieciens tuviniekiem. Līdzjūtība viņiem

 22. kaut kā pēkšņi….. nu… var jau būt … bet….!!!

 23. Bites jau sāk lidot saulītē Atbildēt

  Koļegovai vakance atbrīvojās

 24. Lidzjutiba tuviniekiem un draugiem..

 25. man arī 53, kaut kā jocīgi palika, žēl………

 26. Līdzjūtība tuviniekiem Atbildēt

  Gandrīz katram organismā ir kāda vājā vieta un neretii to nemaz nezinām. Šajā gadījumā visticamāk noticis insults.

 27. Līdzjūtība tuviniekiem!

 28. Līdzjūtība tuviniekiem, 54 gados nāve ja nav saistīta ar slimību izliekas dīvaini. 🙁

Draugiem Facebook Twitter Google+