Mobilā versija
Brīdinājums +0.7°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
14. janvāris, 2016
Drukāt

Negroza spriedumu lietā par mēģinājumu nošaut policistu

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Rīgas apgabaltiesa atstājusi negrozītu pirmās instances tiesas spriedumu krimināllietā, kurā apsūdzēts vīrietis par mēģinājumu nošaut Speciālo uzdevumu bataljona policistu, aģentūra BNS uzzināja prokuratūrā.

Trešdien Rīgas apgabaltiesa, izskatīdama krimināllietu kurā apsūdzēts vīrietis par mēģinājumu nošaut Speciālo uzdevumu bataljona policistu, pasludināja spriedumu ar kuru tā atstāja negrozītu iepriekšējo Vidzemes priekšpilsētas tiesas spriedumu. Tiesa iepriekš apsūdzētajam vīrietim piesprieda 18 gadu brīvības atņemšanu, ar policijas kontroli uz trim gadiem bez mantas konfiskācijas.

Prokuratūra informē, ka 2012.gada 9.novembrī Purvciemā policijas Speciālo uzdevumu bataljona patruļas uzmanību piesaistīja kāds vīrietis, kurš, ieraugot policistus, mēģināja aizbēgt. Pakaļdzīšanās laikā, kad viens no policijas darbiniekiem gandrīz jau bija notvēris apsūdzēto, tas raidīja šāvienu policijas darbinieka galvas virzienā, kas cauršāva viņa bereti.

Rīgas apgabaltiesas pilna sprieduma teksts būs pieejams šā gada 28. janvārī. Spriedumu vēl varēs pārsūdzēt kasācijas kārtībā.

Pievienot komentāru

Aplamie apgalvojumi. Pēc intervijas ar Fātimu teoloģe par sievietes lomu islāmā (4)Pēc “LA” publicētās intervijas ar Līgu Fātimu Legzdiņu un “Latviešu mentalitāte sasaucas ar islāmu, prāto konvertīte Līga Fātima” lasītāji uzdeva jautājumus, vai
Draugiem Facebook Twitter Google+