Mobilā versija
Brīdinājums +8.6°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
14. janvāris, 2016
Drukāt

Negroza spriedumu lietā par mēģinājumu nošaut policistu

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Rīgas apgabaltiesa atstājusi negrozītu pirmās instances tiesas spriedumu krimināllietā, kurā apsūdzēts vīrietis par mēģinājumu nošaut Speciālo uzdevumu bataljona policistu, aģentūra BNS uzzināja prokuratūrā.

Trešdien Rīgas apgabaltiesa, izskatīdama krimināllietu kurā apsūdzēts vīrietis par mēģinājumu nošaut Speciālo uzdevumu bataljona policistu, pasludināja spriedumu ar kuru tā atstāja negrozītu iepriekšējo Vidzemes priekšpilsētas tiesas spriedumu. Tiesa iepriekš apsūdzētajam vīrietim piesprieda 18 gadu brīvības atņemšanu, ar policijas kontroli uz trim gadiem bez mantas konfiskācijas.

Prokuratūra informē, ka 2012.gada 9.novembrī Purvciemā policijas Speciālo uzdevumu bataljona patruļas uzmanību piesaistīja kāds vīrietis, kurš, ieraugot policistus, mēģināja aizbēgt. Pakaļdzīšanās laikā, kad viens no policijas darbiniekiem gandrīz jau bija notvēris apsūdzēto, tas raidīja šāvienu policijas darbinieka galvas virzienā, kas cauršāva viņa bereti.

Rīgas apgabaltiesas pilna sprieduma teksts būs pieejams šā gada 28. janvārī. Spriedumu vēl varēs pārsūdzēt kasācijas kārtībā.

Pievienot komentāru

Pasniegtas Baltijas Asamblejas balvasProfesore Maija Dambrova no Latvijas ceturtdien, 27.oktobrī, svinīgā ceremonijā kultūras pilī Ziemeļblāzma saņēma Baltijas Asamblejas (BA) balvu zinātnē, kas piešķirta par zinātnisko darbu enerģijas metabolisma jomā, kā arī ieguldījumu preparāta "Mildronāts" darbības mehānismu izpētē.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+