Mobilā versija
Brīdinājums +6.9°C
Līksma, Bārbala
Otrdiena, 25. aprīlis, 2017
2. jūlijs, 2015
Drukāt

Somija neielaiž valstī Krievijas parlamenta spīkeru (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Krievijas Federācijas Valsts domes priekšsēdis Sergejs Nariškins

Somija atteikusi vīzu Krievijas parlamenta spīkeram Sergejam Nariškinam, kuram sankciju režīma dēļ aizliegta iebraukšana Eiropas Savienībā. Eiropas Drošības un sadarbības organizācijas priekšsēdētājs Serbijas ārlietu ministrs Ivica Dačičs bija uzaicinājis Nariškinu, kuram bija jāvada Krievijas delegācija, jūlijā apmeklēt organizācijas apspriedi Helsinkos.

Ievērojot sankcijas, ko ES noteikusi Krievijai par iejaukšanos Ukrainā, Somija liegusi iebraukšanu sešiem no 15 Krievijas delegācijas locekļiem. Sodot Krieviju par Krimas aneksiju un Austrum­ukrainas destabilizāciju, ES, ASV un citas rietumvalstis noteikušas sankcijas daudzām Krievijas augstākajām amatpersonām, Kremļa tuvākā loka cilvēkiem, kā arī Krievijas ekonomikas, finanšu, aizsardzības un enerģētikas nozarēm. ES aizliegts iebraukt aptuveni 150 Krievijas pilsoņiem. Konferencē Helsinkos plānots apspriest rezolūcijas projektu, kurā nosodīts Krievijas Federācijas vienpusējais un neattaisnojamais uzbrukums Ukrainas suverenitātei un teritoriālajai integritātei.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. PILNĪGI PAREIZA RĪCĪBA!!! BRAVO!!!

Uzlec Makrona zvaigzne (3)Franču balsojums aizslauka tradicionālās partijas
Baltijas valstu gaisa telpā notiek NATO mācībasBaltijas valstu gaisa telpā otrdien un trešdien notiek NATO gaisa spēku mācības "Ramstein Alloy 4", informēja Lietuvas Aizsardzības ministrija.
Draugiem Facebook Twitter Google+