Kokteilis
Mīli

Neierastas lietas, ko patiesībā vīrieši atzīst par seksīgām 16

Foto – Fotolia

Katram ir savi skaistuma etaloni

Tas, ka katram ir savi skaistuma etaloni, ir skaidrs. Tomēr bieži vien koncentrējamies un vispārpieņemtiem standartiem, piemirstot, ka arī tas, par ko, iespējams, nemaz tik bieži nerunā, ir seksīgs. Šoreiz piedāvājam iepazīties ar šķietami neiedomājamām lietām, ko vīrieši patiesībā atzīst par seksīgām.

Mīkstumi

Katrai no mums ir savas ilūzijas par to, kādas mēs vēlētos būt. Kāda uzskata, ka vēderiņš par mīkstu, cita nebeidz šausmināties par “mīlas rokturīšiem”, kuriem patiesībā uzmanību pievērš tikai pati un neviens cits. Turklāt par visām varītēm nereti cenšamies pazudināt kādu lieku (kas patiesībā nav nemaz tik lieks) kilogramu, neapjaušot, ka patiesībā tie mūs rotā. Protams, veselīgs dzīvesveids un atlētisks ķermenis arī ir apbrīnas vērts, tomēr slimīgi sevi pakļaut briesmīgām diētām un agresīviem treniņiem, kas noved līdz bezspēkam, arī nav prāta darbs.

Lai arī gaumes ir dažādas, vīrieši ir atzinuši, ka patīkami, ja ir mīkstumiņi, kuros ieķerties. Ne velti radies teiciens: “Vīrieši nav suņi — uz kauliem nemetas”.

Dusmas

Idejiski raugoties, ikvienam patiktu, ja visi dancotu pēc viņa stabules, nevajadzīgi neiebilstot. Tomēr, kā skaidro vīrieši, sievietes dusmu viesulī ir īpaši pievilcīgas un iekārojamas.

Mūsdienu vīrietim patīk spēcīga, par sevi pārliecināta sieviete, kura saka, ko vēlas. Skaidrs, ka tieši šādas sievietes ir tās, kuras biežāk savas dusmas, neizpratni izrādīs arī ārēji. Dusmas – tā ir arī kaisles pazīme. Līdzko emocijas ņem virsroku un sievietes vaigi iekrāsojas sarkanīgi, viņš saprot – viņa nav vienaldzīga.

‘Vārnu kājiņas” un citas vecuma pazīmes

Gadiem ejot, vizuāli mainās arī mūsu āriene. Lai gan ar dažādiem paņēmieniem to var nedaudz aizkavēt, apstādināt novecošanu nav iespējams – no tās neviens neizbēgs. Lai arī ir sievietes, kas līdz pēdējam centīsies nomaskēt savu vecumu, citas novecos skaisti, ar cieņu.

Neviens no mums nesagaida, ka mēs izskatīsimies vien 20 gadu vecas, patiesībā svinot savu 40 gadu jubileju. Bet drudžaina vēlme izskatīties daudz jaunākai, izmēģinot dažādas skaistumkopšanas metodes, tostarp ķirurģiskas iejaukšanās, kas būtiski maina sejas pantus, noteikti neliks izskatīties labāk. Novecot skaisti – arī tā ir māksla.

Sviedri

Svīšana noteikti nevienam neliek justies komfortabli, ja vien šis process nenotiek sporta zālē. Tieši pastiprinātas svīšanas dēļ bieži esam jutušās slikti, kas dažkārt var pat pabojāt kādu nozīmīgu mirkli.

Tomēr laiks, kad vīrieši dzīvoja ilūzijā par perfektām sievietēm, savā ziņā ir galā. Sviedru lāsītes, kas rit pār sievietes ķermeni sporta zālē, kādā intīmā brīdī vai tveicīgā dienā tiek atzītas par seksīgu.

Protams, visam ir savas normas robežas, bet, ievērojot personīgo higiēnu, svīšana nudien var uzbudināt.

Seja bez kosmētikas

Kosmētiku lietojam, lai pietušētu nianses, ar kurām cenšamies nedižoties, un akcentētu vietas, kuras vēlamies izcelt. To visu darām viena mērķa vārdā – skaistumam. Taču, uzķellējot neskaitāmo kārtu kosmētikas, tikai labu gribot, patiesībā nenojaušam, ka tā dažkārt nāk par skādi.

Kā skaidro vīrieši, pārlieku uzkrītošs meikaps noteikti sievieti nerotā, gluži pretēji – tas atbaida. Tāpēc daudzi uzskata, ka sievietes labāk izskatās bez grima. Protams, šeit liela loma ir arī prasmei ar minimāliem līdzekļiem panākt lielisku efektu, jo neitrāls grims tiešām var izdaiļot seju, bet apkārtējiem var šķist, ka kosmētika nav pat izmantota, ko varētu saukt jau par uzvaru. Tomēr, protams, ir arī vīrieši, kuri savas sievietes labāk redz pilnībā bez kosmētikas.

Rezumējot varam nonākt pie slēdziena, kas par daudz, tas par skādi.

Strijas

Vēl viena lieta, kas noteikti ir sāpīgs temats daudzām – strijas. Tās nereti parādās pēc straujas pieņemšanās svarā, kā arī ātra tā zaudēšanas, un bieži vien arī pēc grūtniecības.

Lai arī strijas nevar zudināt pilnībā, neiejaucoties plastiskajam ķirurgam, mūsdienās ir dažādi krēmi un metodes, lai vismaz notušētu to izteiksmīgumu. Tiesa, daudzas sievietes nudien pārdzīvo par šīm straujajām svara izmaiņu palikušajām pēdām, krītot pat mazvērtības kompleksos un nejūtoties ērti, tomēr patiesība ir sekojoša: vīrieši uz šādiem sīkumiem neiespringst. Turklāt, ja tā ir sava sieviete un bērnu māte, strijas var atgādināt viņam par patīkamajiem dzīves mirkļiem, bērna
gaidīšanu.

Laba apetīte

Rūpējoties par savu formu, sievietes bieži vien ēd ieturēti. Un, protams, lai arī ir svarīgi rūpēties par savu veselību un ēst veselīgi, vīriešiem liekas lieliski, pat seksīgi, ja sievietei ir laba apetīte.

Badošanās un slimīga ieturēšanās noteikti neiespaido tikai cilvēku, kurš nolēmis sevi pakļaut šādam riskam, bet arī attiecības, jo tām tiek uzlikts papildu slogs – tajās ir paaugstināta spriedze. Ne velti mēdz teikt, paēdis cilvēks ir laimīgs cilvēks.

Raksta tapšanā izmantota informācija no “Cosmopolitan.com”,”The Talko”, “Mirror”.

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

LA.lv