Horoskopi un mistika
Horoskopi

Neiespējama laimīga ģimenes dzīve: 3 vissliktākie vīri saskaņā ar zodiaka zīmi1

Foto: Shutterstock

Itin visās 12 zodiaka zīmēs ir kā labās, tā sliktās īpašības. Un, protams, ka arī šiem vīriešiem, kas iekļuvuši šajā sarakstā, noteikti piemīt arī kādas labas īpašības, vienīgi, iespējams, tās neattiecas uz ģimenes dzīvi.

Astrologi apgalvo, ka ar šo 3 zodiaka zīmju vīriešiem ir praktiski neiespējami dzīvot laimīgu ģimenes dzīvi.

Dvīņi

Pirmkārt, viņi ir nelabojami “brunču mednieki”. Otrkārt, viņiem ļoti nepatīk uzņemties atbildību – atklāti sakot, tā viņus pat nogurdina. Bez tam Dvīņi neprot klausīties un sadzirdēt: ja viņiem ir neinteresanti, viņi vienkārši jūs ignorē. Vēl kāda negatīva rakstura iezīme – šie vīrieši neprot turēt solījumus, tāpat viņiem arī nav noteikta viedokļa, jo domas viņi maina ātrāk kā pienāk nākošā diena. Uzbūvēt stipru ģimeni ar šādu vīrieti ir praktiski nereāli.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šīs zodiaka zīmes pārstāvji atšķiras ar iniciatīvas trūkumu un nespēju pieņemt svarīgus lēmumus. Bieži vien viņi ir lieliski, pat brīnišķīgi dēli, taču, diemžēl, viņiem visas dzīves garumā patīk turēties pie mammas brunčiem un kā vien kaut kas atgadās, viņi meklēs mammas palīdzību. Tāpat viņi nespēj uzņemties atbildību un vienmēr atrod kādu citu, ko padarīt par atbildīgo. Bez tam šie vīrieši arī ātri “uzliesmo” un strīdos neprot sadzirdēt partneri. Viena no sliktākajām īpašībām – dienās, kad viņiem ir slikts garastāvoklis, viņi to “izlādēs” ģimenē un attiecībās ar mīļoto sievieti, turklāt nejutīs par to ne mazākos sirdsapziņas pārmetumus.

Svari

Šīs zodiaka zīmes pārstāvji nebūt nav tie sliktākie vīrieši, taču sadzīvot ar viņiem ir ārkārtīgi grūti un viss tikai tāpēc, ka viņiem ir ļoti maigs, neizlēmīgs un mainīgs raksturs. Viņi vienmēr cenšas kādam izdabāt un šis “kāds” bieži nav ģimene, bet darbs, draugi, vecāki vai vēl kāds… Šie vīrieši tāpat uztraucas par to, “kā viņi izskatīsies no malas”, tāpēc dažkārt viņiem svarīgāk ir risināt tās problēmas, ko redz apkārtējie, ne tās, kas ir ģimenē. Tāpat noteikti jāpiemin, ka vīrieši, kas dzimuši Svaru zvaigznājā ir ārkārtīgi nepraktiski: ne viņi aiz sevis novāks netīros traukus, ne palīdzēs mājas darbos – viņiem tas nav pa spēkam.

LA.lv