×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.4°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
6. februāris, 2014
Drukāt

“Neiespējamās misijas” veidotājus iesūdz tiesā par plaģiātismu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Filmu sērijas “Mission Impossible” veidotājus plaģiātismā apsūdzējušais vīrietis apgalvo, ka jaunākā daļa “Mission: Impossibe – Ghost Protocol” (“Neiespējamā misija: Rēgu protokols”) balstīta uz viņa sarakstītu scenāriju.

Timotijs Patriks Maklanahans norāda, ka kopēts 1998. gada scenārijs ar nosaukumu “Head On”. Pērn decembrī viņš iesniedza sūdzību pret galvenās lomas atveidotāju Tomu Krūzu, kinostudiju “Paramount Pictures” un producentu kompānijām, kas piedalījās filmas veidošanā.

Maklanahans esot nosūtījis scenāriju aģentūrai “William Morris Agency”, taču ticis noraidīts. Taču vēlāk tā bez atļaujas piedāvājusi scenāriju citām kompānijām, līdz darbu nopirkusi “Creative Artists Agency”, kas pārstāv Krūzu.

Noskatoties filmu “Neiespējamā misija: Rēgu protokols”, rakstnieks uzreiz esot atpazinis savu scenāriju.

Filmas kopējie kases ieņēmumi bija nepilni 700 miljoni ASV dolāru (517 miljoni eiro), turklāt tā guva ieņēmumus arī no DVD un “Blu-Ray” disku pārdošanas.

“Tā kā “Rēgu protokols” nopelnīja gandrīz vienu miljardu dolāru, es pieprasu kompensāciju tādā pašā apmērā,” tiesā iesniegtajos dokumentos raksta Maklanahans.

Sērijā “Neiespējamā misija” līdz šim iznākušas četras filmas. Piekto plānots izlaist 2015. gada decembrī.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+