×
Mobilā versija
Brīdinājums +27.9°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
28. maijs, 2012
Drukāt

Neikšāns: esam konkurētspējīgi pasaules līmenī

neiksans

Latvijas Mobilā Telefona rallija komandas ekipāža Andis Neikšāns un Pēteris Dzirkals sacensību seriāla “Rally Class” otrajā posmā “Acropolis Rally 2012” Grieķijā tehnisku problēmu dēļ līdz finišam netika, taču ir gandarīti par atsevišķos ātrumposmos sasniegto lielo ātrumu, vēsta komandas preses sekretārs Ģirts Avotiņš.

“Acropolis Rally 2012” ir viens no grūtākajiem rallijiem visā WRC čempionāta kalendārā. To uz savas ādas izbaudīja arī Andis Neikšāns un Pēteris Dzirkals. Jau trešajā ātrumposmā viņi bija spiesti izstāties norautas aizmugurējās pusass dēļ, taču, saņemot ievērojamu sodu par neveiktajiem ātrumposmiem, nākamajā dienā rallijā atgriezās, lai nopelnītu punktus “Rally Class” kopvērtējumā. Arī atgriešanās diena nepagāja bez tehniskām problēmām – Subaru Impreza STI rallija automobilim nolūza ātrumpārslēdzēja svira, taču tas Andim netraucēja pierādīt savu augsto klasi. Latviešu ekipāža rallijā kopumā četros ātrumposmos bija ātrākā no visiem N4 klases dalībniekiem, un izcīnīja desmit ātrumposmu uzvaras “Rally Class” ieskaitē.

Rallija noslēdzošajā dienā Andis un Pēteris turpināja cīņu par ātrumposmu uzvarām, kas dod papildus punktus “Rally Class” kopvērtējumā, taču 20. ātrumposmā viņu sporta automašīnai nolūza aizmugurējās piekares svira, kā dēļ par nokļūšanu līdz finišam bija jāaizmirst.

“Esam ļoti apmierināti ar ātrumu, kādu spējam uzrādīt ātrumposmos. Šoreiz uz starta devās gan mūsu tiešie konkurenti, gan PWRC čempionāta dalībnieki – kopumā sešpadsmit N4 klases ekipāžas, un tajos ātrumposmos, kuros finišējām, mēs bijām vieni no ātrākajiem vai paši ātrākie. Tas nozīmē, ka esam konkurētspējīgi pasaules līmenī. Sezona nav beigusies un vēl ir atlikuši četri “Rally Class” posmi,” atzīst Andis Neikšāns.

Nākamais “Rally Class” sacensību seriāla posms būs asfalta rallijs “ADAC Rallye Deutschland”, kas notiks no 24. līdz 26. augustam. Šis rallijs ir iekļauts arī PWRC kalendārā, tādēļ uz starta atkal stāsies daudz N4 klases automašīnas. Līdz tam Latvijas Mobilā Telefona rallija komandas ekipāža Andis Neikšāns un Pēteris Dzirkals plāno 8. un 9. jūnijā startēt “Rally Madona 2012”, kā arī 20. un 21. jūlijā “Rally Estonia 2012”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+