Foto-Juris Kalniņš

Neilands otro gadu pēc kārtas kļūst par Latvijas čempionu grupas braucienā 0

Krists Neilands, kurš ikdienā pārstāv kontinentālo komandu “Israel Cycling Academy”, svētdien otro gadu pēc kārtas kļuva par Latvijas čempionu šosejas riteņbraukšanas grupas braucienā.

8 veidi, kā bērnu izaudzināt par potenciālo psihoterapeita pacientu 13
NATO admirālis atklāj, vai ir pazīmes, ka Krievija tuvākajā laikā plāno iebrukt kādā no NATO valstīm

Elites un U-23 vecuma grupas sportisti svētdien Latvijas čempionātā veica 185 kilometrus garu distanci, kur ievadā bija viens Talsu pilsētas aplis, kam sekoja divi lieli Sabiles apļi. Savukārt distances beigās riteņbraucēji atkal atgriezās Talsos, pilsētā veicot vēl astoņus apļus.

Neilands uzvaru svētdien izcīnīja finiša sprintā, kur tika apsteigti Aleksejs Saramotins (“BORA-hansgrohe”) un Andžs Flaksis (“Holowesko-Citadel p/b Arapahoe Resources”).

Tikmēr par Latvijas čempionu U-23 vecuma grupā tika kronēts Mārtiņš Pluto no kontinentālās komandas “Monkey Town”, kuram sekoja Ēriks Toms Gavars un Kristaps Pelčers.

Svētdien kļuva zināms arī Latvijas čempions grupas braucienā amatieriem, kur pirmo vietu 95 kilometru distancē izcīnīja Jānis Rubiks.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka sestdien par Latvijas čempioni sieviešu grupas braucienā kļuva Lija Laizāne, šo titulu iegūstot jau ceturto gadu pēc kārtas. Zīmīgi, ka viņa nepārspēta jau ceturto gadu pēc kārtas palika arī individuālajā distancē.

Tikmēr individuālajā braucienā kungiem par Latvijas čempionu šogad tika kronēts Toms Skujiņš.