Neimara iedvesmoti Brazīlijas futbolisti sasniedz Pasaules kausa ceturtdaļfinālu 0

Pasaules kausa izcīņas astotdaļfinālu pārvarējusi Brazīlijas futbola izlase, kas pirmdien ar rezultātu 2:0 (0:0) apspēlēja Meksiku, iekļūstot turnīra ceturtdaļfinālā.

Septiņi seni vārdi, kurus nevajadzētu dot meitenēm 18
Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus 21
Kāpēc apklusis Krievijas tirāns? Pēc prezidenta vēlēšanām pazudis Putins

Vārtus Brazīlijas izlases sastāvā otrajā puslaikā guva komandas līderis Neimars un uz maiņu nākušais Robērtu Firminu.

Spēles pirmajā puslaikā brazīlieši nedaudz vairāk kontrolēja bumbu un biežāk sita pretinieku vārtu virzienā. Ar precīziem sitieniem neviena no komandām gan 45 minūšu laikā neizcēlās, un pirmais puslaiks noslēdzās bez gūtajiem vārtiem.

Otrajā puslaikā brazīliešiem izdevās iegūt pārsvaru, kad 51.minūtē prasmīgi kreisajā malā nospēlēja Viljans, kurš padeva precīzu piespēli dziļāk soda laukumā, kur bumbu vārtos ar pirmo pieskārienu pāradresēja Neimars.

Brazīlija ieguva svarīgu pārsvaru un nedaudz vēlāk gandrīz dubultoja pārsvaru pēc spēcīga Viljana sitiena, taču meksikāņu vārtsargs Giljermo Očoa bumbu atsita.

Meksikāņi vairākkārt pārkāpa noteikumus pret Neimaru, turklāt kādā no epizodēm kāds no Meksikas spēlētājiem uzkāpa brazīlietim uz kājas. Neimars gan varēja maču turpināt.

Spēles izskaņā Brazīlijai izdevās gūt vēl vienus vārtus, kad pretuzbrukumā Neimars padeva piespēli uz maiņu nākušajam Firminu, kurš 88.minūtē guva savus pirmos vārtus Pasaules kausā. Spēles turpinājumā meksikāņiem neizdevās atspēlēties, un Brazīlija sasniedza turnīra ceturtdaļfinālu.

Brazīlieši šajā spēlē pietaupīja iepriekš savainojumu guvušo Marsēlu, atstājot viņu rezervē, bet Meksikas izlasei pamatsastāvā izgāja leģendārais Rafaels Markess, kuram šis ir jau piektais Pasaules kausa finālturnīrs.

Vēl pirmdien astotdaļfināla cīņu aizvadīs Beļģijas un Japānas izlases. Spēles tiešraide plkst.21 būs vērojama kanālā LTV7.