Horoskopi un mistika
Horoskopi

Neizaicini veiksmi! Horoskopi 17.jūlijam0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Auns

Nav izslēgts, ka šodien tev būs grūtības ar tuviniekiem. Mājinieku problēmas var traucēt arī darbā, tāpēc centies atrisināt tos sarežģījumus, kas novērš tavu uzmanību.

Vērsis

Šī diena simbolizē vērtības. Tu šodien gribēsi justies bezrūpīgi, taču diez vai tas tev izdosies, jo tu esi atbildīgs cilvēks. Tev ir jāaizdomājas par dzīves vērtībām un globāliem jautājumiem.

Dvīņi

Šī diena atnesīs jaunas iepazīšanās vai tu dosies braucienā. Tiesa, dažiem Dvīņiem būs jāupurē savs laiks, lai nokārtotu dzīvesvietas jautājumus. Vari šodien gaidīt patīkamas ziņas vai piedāvājumus.

Vēzis

Šodien tevi, visdrīzāk, iepriecinās priekšniecība un piedāvās tev pakāpties pa karjeras kāpnēm. Taču vissvarīgākais ir tas, kas viss, ko tu šodien dzirdēsi savā adresātā – visi labie vārdi, ir patiešām pelnīti.

Lauva

Lauvām diena saistīta vai nu ar mācībām vai karjeru. Jo nopietnāk tu izturies pret saviem pienākumiem, jo dāsnāk tu tiksi atalgots. Veiksme šodien ir kopā ar tevi.

Jaunava

Praktiski visu dienu tev nāksies domāt par darbu un savu attieksmi pret to. Izvairies no strīdiem, skandāliem un nekādā gadījumā nepieņem kardinālus lēmumus.

Svari

Tevi gaida atalgojums, iespējams, avansa veidā. Šodien tu attaisnosi uz sevi liktās cerības citu cilvēku acīs.

Skorpions

Šī diena simbolizē mācības un zināšanas. Sekmēsies visā, kas ar to saistīts – semināri, kursi, lekcijas. Noteikti nepavadi šo dienu bezdarbībā – tas būs dārgs un nekam izniekots laiks.

Strēlnieks

Strēlniekus šodien apbrīnos – talantu un prasmju dēļ. Taču necel degunu gaisā un neizaicini veiksmi. Saki paldies par to, kas tev ir dots.

Mežāzis

Tavs optimisms šodien tev lieti noderēs ikvienā situācijā. Ar šādu garastāvokli tu vari piepildīt jebkuru savu izvirzīto mērķi. Lai arī kurp tu šodien dosies, tu būsi ļoti gaidīts viesis.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Esi ļoti uzmanīgs: tevi var vilināt azarts un atkarības – kārtis, alkohols, kazino. Izvēlies tikai racionālu risku.

Zivis

Šī diena simbolizē negaidītas tikšanās, draudzību, un ļoti iespējams, ka šis īpašais cilvēks būs krietni vecāks par tevi.

LA.lv