×
Mobilā versija
Brīdinājums +19°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
20. aprīlis, 2016
Drukāt

Neizdodas izsolīt Šērlijas Templas gredzenu ar zilo briljantu

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

Otrdien neizdevās izsolīt amerikāņu aktrises Šērlijas Templas gredzenu ar zilo briljantu, kas novērtēts uz 25 līdz 35 miljoniem ASV dolāru (22 līdz 31 miljoniem eiro).

Izsoles sākuma likme bija 19 miljoni dolāru (16,8 miljoni eiro). Augstākā solītā cena bija 22 miljoni dolāru (19,4 miljoni eiro), taču netika sasniegta summa, par kādu īpašnieki bija gatavi pārdot gredzenu.

“Šērlijas Templas zilais briljants ir augstas kvalitātes dārgakmens, rets un labas izcelsmes,” paziņoja izsoļu nams “Sotheby’s”. “Diemžēl izsoļu zālē šis nebija vislabākais vakars, taču esam pilnīgi pārliecināti, ka tam atradīsies pircējs.”

Otrdien “Sotheby’s” dārgakmeņu izsolē vairāk nekā 300 priekšmeti tika pārdoti par kopējo summu 30 miljoniem dolāru (26,5 miljoniem eiro).

Templa kļuva slavena ar lomām 30.gadu filmās “Bright Eyes”, “Heidi” un “Curly Top”. Pēc aktrises karjera izbeigšanas viņa kļuva par diplomāti. Templa aizgāja mūžībā 2014. gadā 85 gadu vecumā.

Templas ģimene izsolījusi dažādas aktrises mantas, tostarp skatuves tērpus, scenārijus un kleitu, ko viņa vilka “Oskara” balvu ceremonijā 1935. gadā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+