Horoskopi un mistika
Horoskopi

Neizlaid veiksmi no rokām! Horoskopi 10.februārim0

Attēls: Pexels

Dienas noskaņa

Šodien daudzi būs impulsīvi savā rīcībā, pat neparedzami! Daudzi lēmumi tāpēc tiks pieņemti pārsteidzīgi un neplānoti, kas diemžēl liktās cerības neattaisnos. Jāatceras, lai rezultāts būtu labvēlīgs, ir jāveltī tam savas pūles, uzdrīkstēšanās un zināšanas – neizlaid veiksmi no savām rokām pats! Šodienas gaitā var gadīties dažādas tehniskas ķibeles, konflikti, traumas. Vajadzētu izvairīties no alkohola lietošanas, saviesīgiem pasākumiem un lielām cilvēku masām.

Auns

Laba diena, lai uzsāktu kaut ko jaunu. Veiksmīgs laiks, lai parakstītu dažādus dokumentus, kā arī dotos ceļojumos. Nav izslēgts, ka atradīsi jaunu veidu, kā pelnīt.

Vērsis

Izvairies no liekiem, neplānotiem tēriņiem, neaizņemies naudu un nedod to uz parāda. Ģimenē valdīs saticība un sapratne. Veiksmīga diena visiem tiem, kas nodarbojas ar radošām lietām.

Dvīņi

Kāds izdevīgs piedāvājums kļūs tev ļoti izdevīgs tieši finansiāli. Nav izslēgts, ka sievietes saņems brīnišķīgu dāvanu no mīļotā vīrieša vai tuva drauga. Zvaigznes sola brīnišķīgu laiku, lai risinātu attiecību problēmas. Neizlaid veiksmi no rokām!

Vēzis

Tavā ceļā var gadīties nopietni sarežģījumi. Nav ieteicams risināt sadzīviskas problēmas un jābūt ļoti uzmanīgam ar alkohola lietošanu.

Lauva

Labvēlīga diena privātās dzīves frontē. Ieteicami fiziskie vingrinājumi. Iespējami patīkami jaunumi, kas saistīti ar tev tuviem cilvēkiem. Veiksmīga diena, lai dotos pie altāra, dotos ciemos vai ceļojumos. Neatsaki kādam, kas lūdz pēc palīdzības.

Jaunava

Lieliska diena ballītēm, fiziskai slodzei un aktīvai atpūtai pie dabas. Visdrīzāk tieši šodien tev izdosies atrisināt kādu ģimenes problēmu, kas jau kādu laiku prasās pēc risinājuma. Labvēlīga diena ģimenes attiecībām, romantiskām tikšanām. Tas, ko šodien nosapņosi, ļoti iespējams, ka piepildīsies.

Svari

Labvēlīga diena finansiālā jomā – iespējams, ka tevi gaidīs kāds vilinošs piedāvājums. Piekrīti tam! Tu to nenožēlosi!

Skorpions

Tavs enerģijas potenciāls būs ļoti augsts, labi attīstīta šodien būs arī tava intuīcija. Šodien piemērota diena randiņiem un tikšanām ar draugiem. Jebkurā gadījumā pacenties pēc iespējas vairāk laika šodien pavadīt ar savu mīļoto cilvēku, tas labvēlīgi ietekmēs jūsu attiecības.

Strēlnieks

Laba diena, lai risinātu nopietnus jautājumus un pieņemtu dažādus svarīgus lēmumus. Dienas plānošana palīdzēs tev izvairīties no dažādām ķibelēm. Prāts un intuīcija palīdzēs sasniegt savu mērķi.

Mežāzis

Dažkārt tev svarīgāks ir pats process nekā mērķu sasniegšana – tas ir nepareizi. Ja mērķis tevi nevilina, nedari to. Iespējami strīdi ar draugiem vai tuviem cilvēkiem – pie tā vainojama būs tava augstprātīgā attieksme un lepnums.

Ūdensvīrs

Nesteidzies piekrist piedāvājumam, kas, iespējams, tev šķitīs ļoti vilinošs – šodien veiksies tikai tajos procesos, kas nebūs saistīti ar citiem cilvēkiem. Nav izslēgtas ķibeles, kas radīsies neplānotu viesu dēļ!

Zivis

Zvaigznes šodien neiesaka uzsākt kaut ko jaunu vai uzņemties papildus pienākumus: tas, kas tev šķiet viegls, patiesībā izrādīsies grūts. Pacenties izvairīties no lielām ļaužu masām.

LA.lv