Mobilā versija
+4.3°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
23. augusts, 2013
Drukāt

Neizmaksāto algu dēļ apdraudēta “Vesti segodņa” iznākšana

Rīgas mērs tiekas ar veterāniem

Laikraksts "Vesti Sevodnja".

0.08.2013 Ģirts Vikmanis
LETA
Latvijas vienīgā krievvalodīgā ikdienas laikraksta “Vesti segodņa” darbinieki 19. augustā izvirzījuši ultimātu mediju uzņēmuma īpašniekiem – ja netiks izmaksātas algas, laikraksts vairs neiznākšot jau no nākamās nedēļas.

Portāls “Ves.lv” ziņo, ka laikraksta darbiniekiem neesot izmaksātas algas par jūniju un jūliju, bet daži darbinieki nav pilnībā saņēmuši atalgojumu par maiju.

Darbinieku ultimāts izvirzīts akcionāriem – aiz “ofšoru” ķēdes starp tiem esot saskatāmi Krievijas miljardieris Andrejs Molčanovs, kuram Latvijā piederējusi “Latvijas Biznesa banka”, un Eduards Janakovs, kā arī Latvijas uzņēmējs Arturs Jeresko, kurš saistīts ar Ukrainas biznesa aprindām.

Portāls “kompromat.lv”, atsaucoties uz “CrediWeb.lv” datubāzes informāciju, ziņo, ka laikraksta izdevējs – uzņēmums “Mediasistēma” – no 1. jūlija atrodas maksātnespējas procesā, kuru Rīgas Centra rajona tiesā pieteicis uzņēmums “John Hops”, kurš pieder Jānim Apinim.

“Mediasistēma” pieder diviem ofšoruzņēmumiem “Kearney Alliance LLP” ar 60% akciju un “Lagrau International Limited”, kam piederot 40% uzņēmuma daļu.

Ziņu aģentūra “IA REX” ziņo, ka pašreizējie akcionāri nevar savā starpā vienoties par uzņēmuma daļām. Tās korespondents atzīmē, ka solījumi no Krievijas oficiālajām struktūrām tautiešu atbalsta jautājumos, tostarp attiecībā uz laikrakstu, esot palikuši tikai vārdu līmenī.

Pērn, apvienojoties trim Latvijas krievvalodīgajiem ikdienas laikrakstiem: “Vesti segodņa”, “Čas” un “Telegraf”, zem viena uzņēmuma tika apvienoti pirmie divi laikraksti, avīzei “Čas” beidzot pastāvēt, bet “Telegraf” kļuva par iknedēļas laikrakstu.

Pievienot komentāru

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+