×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.7°C
Janīna, Linda
Otrdiena, 21. augusts, 2018
6. februāris, 2017
Drukāt

Pret norvēģiem nevarējām, būs jāturpina Marokā

foto - Zane Bitere/LETAfoto - Zane Bitere/LETA

Latvijas tenisisti Deivisa kausa izcīņas mačā Jelgavā pret Norvēģijas izlasi zaudēja visās spēlēs un aprīlī cīnīsies par vietas saglabāšanu Eiroāfrikas zonas otrajā grupā.

Cīņas gaita būtībā atspoguļoja situāciju Latvijas tenisā. To varētu raksturot ar vārdiem “apslimis un slims”, jo tādi laukumā devās Mārtiņš Podžus un Miķelis Lībietis. Šoreiz mačam nebija gatavi arī nākamie rangā aiz Ernesta Gulbja, bet vēl dziļāku rezervju Latvijas tenisā faktiski nav.

Mārtiņš Podžus piektdien pēc spēles ar norvēģu līderi Kasperu Rūdu sacīja, ka veselības problēmas netraucējot, bet sestdien jau taisnojās, ka arī iepriekšējā vakarā viņam bijusi paaugstināta temperatūra. Lai nu kā, arī veselam pārspēt norvēģu tenisa talantu Rūdu būtu grūti, jo šis padsmitnieks  ir meistarīgāks. Podžus neizmantoja nevienu no desmit (!) breikbumbām.

Lai saglabātu reālas izredzes cīnīties par uzvaru mačā, piektdien visas cerības likām uz Miķeli Lībieti, kurš sezonai gatavojās kopā ar Gulbi. Pirmajā setā Lībietis rādīja labu tenisu, bet izrādījās, ka arī viņš apslimis. “Cīnījos līdz galam, bet esmu pilnīgi slims. Pēc pirmā seta jutos ļoti slikti. Man bija iespēja otrajā setā, taču pie rezultāta 4:3 kļūdījos divu servju uzņemšanā. Zaudējām komandai, kuru varējām uzvarēt ar 3:0,” divu dienu notikumus Jelgavā komentēja Miķelis Lībietis.

Norvēģi uzvarēja arī dubultspēlē un vairs neko neizšķirošajās svētdienas vienspēlē. “Viņi izmantoja savas iespējas, bet mēs ne. Jāizdara pareizie secinājumi, jo jau jāsāk domāt par noturēšanos otrajā grupā. Sāksim plānot puišu gatavošanās posmu līdz aprīlim, lai tad viņi būtu labāki,” rezumēja Latvijas komandas kapteinis Kārlis Lejnieks.

Aprīļa sākumā Latvijas tenisistiem izbraukumā pret Marokas komandu būs jācīnās par vietas saglabāšanu Eiroāfrikas zonas otrajā grupā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+