Mobilā versija
+8.4°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
3. februāris, 2012
Drukāt

Neizmantotos transportlīdzekļus varēs norakstīt internetā

klaviatura_pele2

Transportlīdzekļu īpašnieki neizmantotos spēkratus turpmāk bez maksas varēs norakstīt internetā, Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) e-pakalpojumos, biznesa portālu “Nozare.lv” informēja direkcijā.

Jaunais pakalpojums darbojas kopš janvāra beigām, un to jau izmantojuši vairāki klienti.

Transportlīdzekļu norakstīšana e-pakalpojumos pieejama fiziskām personām, autorizējoties caur savu kredītiestādi.

Tāpat darbojas arī līdzšinējā transportlīdzekļu norakstīšanas kārtība, kad auto īpašniekam vai pilnvarotai personai jādodas uz CSDD nodaļu. Savukārt nākotnē plānots, ka transportlīdzekļu norakstīšana e-pakalpojumos būs pieejama arī juridiskām personām.

CSDD e-pakalpojumos nevar norakstīt transportlīdzekli, kuram transportlīdzekļu un to vadītāju valsts reģistrā noteikti liegumi.

Patlaban CSDD elektronisko sistēmu lieto 230 000 klientu.

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+