×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Emīls, Egita, Monvīds
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
16. augusts, 2012
Drukāt

“Neiznīcināmie 2”

neiznicinamie_72

Pirms diviem gadiem uzņemtā filma “Neiznīcināmie” kļuva par kases hitu, tāpēc nav brīnums, ka 80. gadu “action” žanra zvaigznes ar Silvestru Stalloni nolēmušas apvienoties vēlreiz, lai, kā sola treileris, ar vēl lielāku troksni, vēl iespaidīgāk un vēl smieklīgāk izdzīvotu pēc labi atpazīstamām shēmām veidotu kinostāstu, kas, kā sola producenti, šoreiz ir daudz personīgāks.

 

Bārnijs Ross piekrīt Čērča vilinošajam piedāvājumam, taču algotņu banda, cerot uz vieglu peļņu, nokļūst sprukās, kā arī zaudē vienu no savējiem un bonusā visām ķibelēm iesprūst pretinieka teritorijā. Tas nozīmē, ka izredžu izglābties ir tik, cik melns aiz naga, taču “Neiznīcināmie” nebūtu “Neiznīcināmie”, ja viņi kaut ko neizdomātu, lai no drošas nāves glābtu paši savas ādas.

Tāpat kā pirmajā daļā, arī šajā filmā – un producenti jau miglaini nosolījušies veidot trešo filmu! – vienā kadrā dzīvo aktieri, kurus par zvaigznēm padarīja 80. gadu “bojeviki”, taču, ņemot vērā, ka laiks nestāv uz vietas un aktieri kļuvuši krietni vecāki, viņu varoņi nav ar dzelzī kaltiem ģīmjiem apveltīti supervaroņi, bet ievainojami un pašironiski tēli, kuri pilda savu solījumu – uzrīkot grandiozāko grautiņu visā kino vēsturē. Tāpēc arī visa filma veidota kā maņas apdullinošs šovs, skaidrā sižetiskā karkasa līnijas notušējot ar smiekliem, parodiju un asiņu šaltīm, kas padarītas par pašmērķīgu stilistisku izteiksmes veidu un itin labi iederētos arī Kventina Tarantīno darbos.

Režisors: Saimons Vests

Lomās: Silvestrs Stallone, Džeisons Stethems, Brūss Viliss, Arnolds Švarcenegers, Žans Klods van Damme, Dolfs Lundgrēns, Džets Lī, Čaks Noriss, Laiems Hemsvorts

No 17. augusta “Kino Citadele”, “Cinamon” un “Multikino”

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+