Mobilā versija
+15.4°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Piektdiena, 18. augusts, 2017
11. februāris, 2017
Drukāt

Neizprotams troksnis noteiktos laikos: kundze sauc policiju modinātāja dēļ

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Policijā ik pa laikam gadās piedzīvot arī dažādus kuriozus, un viens šāds gadījums notika šonedēļ, kad neilgi pirms pulksten 17 Rīgas pašvaldības policijas Kurzemes pārvaldes darbinieki saņēma izsaukumu uz kādu dzīvokli Iļģuciemā. Izsaucēja policistiem ziņoja par neizturamu troksni, kas nākot no kaimiņu dzīvokļa.

Ierodoties notikuma vietā, policistus pie dzīvokļa durvīm sagaidīja 81 gadu veca kundze, kura norādīja, kurā istabā troksnis vislabāk dzirdams. Sirmā kundze izteica minējumu, ka, iespējams, kaimiņš kaut ko urbj, taču vienlaikus atzina, ka troksnis īsti neizklausās pēc urbšanas. Tāpat kundze akcentēja to, ka apdullinošais troksnis parasti dzirdams noteiktos laikos – no puspieciem līdz pieciem divreiz dienā.

Viens no policistiem iegāja istabā un uzreiz pamanīja modinātājpulksteni, kas stāvēja plauktā. Kad policists dzīvokļa saimniecei iedeva modinātājpulksteni, viņa atplauka plašā smaidā un ar rokām aizklāja seju. Mirkli vēlāk sirmgalve pateicās un atvainojās kārtības sargiem par izsaukumu, sakot, ka nu viņai ir “kauns pa visu ģīmi”.

Policisti laipni atbildēja, ka katram tā var gadīties.

Pievienot komentāru

"Oligarhu sarunas": KNAB deputātiem neļauj kopēt lietas. Prokurori atbild - paši vainīgi! (8)"Oligarhu lietas" parlamentārā izmeklēšanas komisija turpina skaidrot, vai krimināllietas izbeigšana bijusi pamatota. Vakardienas sēdē uzzinājām, ka deputāti nonākuši grūtībās, jo KNAB neļauj kopēt un nest līdzi divus svarīgus lēmumus, kas pievienoti krimināllietā.
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+