Neizšķirts Ventspilī 0

Latvijas futbola čempionāta 20. kārtas centrālajā spēlē FK “Ventspils” savā laukumā cīnījās neizšķirti ar Daugavpils “Daugavu – 0:0”.

Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi” 156
Magnētiskās vētras 2024. gada aprīļa beigām – visbīstamākās dienas

Daugavpilieši uzticējās savai filozofijai un vairāk uzmanības veltīja aizsardzībai. Otrajā puslaikā it īpaši varēja redzēt, ka viesus apmierinātu neizšķirts, bet laukuma saimnieki tikmēr cītīgi centās pārvarēt pretinieku izveidotos aizsardzības bastionus. Labākā iespēja gūt vārtus 54. minūtē bija FK “Ventspils” uzbrucējam Vadimam Jančukam, taču, izgājis pa malu vienatnē pret vārtsargu Aleksandru Vlasovu, viņš nolēma pamēģināt to apspēlēt, lai nokļūtu vēl labākā sitiena pozīcijā. Tomēr bijušais komandas biedrs izrādījās pārāks. Vlasovam un “Daugavai” veiksme nāca talkā kompensācijas laikā, kad komandu glāba vārtu stabs.

Līdz ar to pēdējo divu gadu Latvijas čempionu tikšanās beidzās bez vārtu guvuma, un šāds rezultāts visvairāk izdevīgs ir nopietnākajiem šīs sezonas titula pretendentiem “Skonto” futbolistiem, kuri vakar viesos pārspēja Ilūkstes NSS (2:0). Virslīgas tabulā skontieši ar 20 spēlēs iegūtajiem 50 punktiem ieņem pirmo vietu, bet ventspilnieki atpaliek par astoņiem punktiem, tiesa, viņiem divas spēles rezervē. Daugavpiliešu rēķinā ir 37 punkti 19 spēlēs un trešā vieta tabulā.

Pie otrās uzvaras šosezon tika “Metta/Latvijas Universitāte”, kas savā laukumā, pateicoties diviem Mārtiņa Milašēviča precīziem sitieniem, ar 2:0 (1:0) pārspēja Jūrmalas “Spartaku”. Ar diviem gūtajiem vārtiem izcēlās arī Aleksandrs Gubins, palīdzot FK “Jelgava” mājas spēlē izcīnīt svarīgu punktu pret FC “Jūrmala” – 2:2 (0:0). Neizšķirtu Gubins panāca kompensācijas laika trešajā minūtē. Jelgavnieku palikšana virslīgā karājas mata galā – no priekšpēdējā vietā esošajiem ilūkstiešiem viņi atpaliek par trim punktiem. 20. kārtas pēdējā spēlē šodien Rīgas “Daugava” savā laukumā tiksies ar “Liepājas metalurgu”.