Mobilā versija
+16.7°C
Viesturs, Viestards, Kitija
Otrdiena, 27. jūnijs, 2017
20. novembris, 2014
Drukāt

Nejaucības, ko esam ar mieru darīt, lai iepriecinātu mīļoto

1. Pēdu berzēšanā

1no6
Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock
Foto – Shutterstock

Laikam jau taisnība, ka mīlestība ir akla, jo, kad esam iemīlējušies, daudzas nejaukas lietas nebūt vairs nešķiet tik šausminošas. Cik gan zemu ir iespējams krist, lai kādam pierādītu savas jūtas? Ir normāli, ja stāvot pie vannas istabas spoguļa, spaidi savas pūtītes, bet, kāda velna pēc, lai tu ko tik nepatīkamu darītu cita labā? Mīlestības vārdā mēs varam paveikt visīstākos varoņdarbus, secinājām, iepazīstoties ar pulse.ng veikto apkopojumu. Uzzini, uz ko esam gatavi mīļoto labā un padomā, vai arī tu spētu nodarboties ar ko tādu.

Pēdu berzēšana. Droši var apgalvot, ka doma par pieskaršanos kādas citas personas pēdām, maigi izsakoties, nav īpaši iedvesmojoša (tas gan neattiecas uz cilvēkiem, kuriem pēdas ir fetiša objekts). Bet, pavisam cita lieta, ja tās ir mūsu partnera pēdas – mēs ar lielāko prieku esam gatavi veikt pēdu masāžu, zinot, ka tas mīļotajam sagādās baudu un palīdzēs atslābināties pēc nogurdinošas darbdienas.

  1. Pēdu berzēšanā
  2. Pumpu spiešana
  3. Kaķa tualetes tīrīšana
  4. Slimnieka kopšana
  5. Zobu bakstīšana
  6. Kopīga vannas istabas izmantošana

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+