×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.3°C
Marija, Marika, Marina
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
15. novembris, 2016
Drukāt

Nejauši izdodas aizturēt divas meklēšanā izsludinātas personas

Foto RPPFoto RPP

Vakar, 14.novembra pēcpusdienā, likumsargi aizturējuši divas meklēšanā izsludinātas personas, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

RPP darbinieki, patrulējot Ķengaragā, pamanīja divas sievietes, kuras pārvietojās streipuļojot. Policisti sievietes uzrunāja, taču viņas centās nereaģēt un izvairīties no likumsargu klātbūtnes – strauji mainot iešanas virzienu un novēršot acu skatienus. Kārtības sargi abas sievietes apturēja. Sarunas laikā policisti pamanīja, ka abas sievietes ir acīmredzamā narkotisko vielu reibumā par ko liecināja nesakarīgā runa, neadekvātā uzvedība un sašaurinātās acu zīlītes. Pārrunu laikā sievietes ar grūtībām palika nomodā un nosauca savus datus. Veicot personas datu pārbaudi, konstatēts, ka viena no viņām ir izsludināta meklēšanā. Abas iereibušās sievietes aizturētas un nogādātas Valsts policijā (VP) turpmāko procesuālo darbību veikšanai.

Dažas stundas vēlāk RPP darbinieki saņēma informāciju, par diviem kungiem, kuri daudzdzīvokļu nama kāpņu telpā lieto grādīgos dzērienus. Ierodoties notikuma vietā, apsekota kāpņu telpa un pamanīti abi vīrieši, kuri tobrīd sēdēja uz trepēm. Nekas neliecināja, ka viņi būtu lietojuši alkoholiskos dzērienus. Abi vīrieši paskaidroja, ka kāpņu telpā ienākuši, jo gribējuši sasildīties un neesot zinājuši, ka kādam tas varētu traucēt. Veicot personas datu pārbaudi, konstatēts, ka viens no vīriešiem ir izsludināts meklēšanā. Vīrietis aizturēts un nodots VP darbiniekiem. Otrs vīrietis pēc policistu aizrādījumiem pameta daudzdzīvokļu nama kāpņu telpu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+