Pasaulē
Eiropa

Nejaušība izglābj četrus gadus vecas dvīnītes no nāves Briseles teroraktos 16

Foto: LETA/AFP

Vakar identificēti pirmie četri Briseles teroraktu upuri. Starp tiem ir arī 37 gadus vecā Peru un Beļģijas dubultpilsone Adelma Tapia Ruisa, kura kopā ar četrus gadus vecajām dvīņu meitām bija plānojusi lidot uz Ņujorku, lai apciemotu savas māsas.

Tikai nejaušība paglābusi mazās meitenītes no nāves, intervijā BBC pastāstīja sievietes brālis, kurš ir satriekts par notikušo un sēro par māsas nāvi.

Sieviete 22. marta rītā kopā ar bērniem un vīru, kurš pavadīja ģimeni ceļā uz Ņujorku, Briseles Zaventemas  lidostā gaidīja reģistrāciju reisam uz savu lidmašīnu. Brīdī, kad nogranda teroristu sarīkotais sprādziens, vīrietis ar abām meitiņām bija pagājis nedaudz nostāk no reģistrācijas galda. Lai gan viņš un viena no meitenītēm guva ievainojumus, tas izglāba viņu dzīvības.

Adelma, kas Beļģijā dzīvoja jau vairākus gadus un bija precējusies ar beļģi, Briselē bija plānojusi atvērt savu restorānu.

Galerijas nosaukums

Jau vēstīts, ka otrdien Briseles lidostā un metro sistēmā notika terorakti, kuros saskaņā ar jaunākajiem oficiālajiem datiem nogalināts 31 cilvēks, bet 270 guvuši ievainojumus.

Atbildību par teroraktiem uzņēmies grupējums “Islāma valsts”.

Saistītie raksti
LA.lv