Mobilā versija
+14.5°C
Milija, Maiga
Svētdiena, 25. jūnijs, 2017
25. novembris, 2015
Drukāt

Nekad nav par vēlu īstenot savu sapni, saka jaunā sieviete, kurai ir vēzis 4. stadijā (1)

Foto - InstagramFoto - Instagram

Šo skaisto meiteni sauc Deina Kristisone (Dayna Christison). Viņai ir tikai 25 gadi un viņa strādā par modeli, lai gan 22 gadu vecumā viņai bija diagnosticēts limfātiskās sistēmas vēzis 4. stadijā.

Viņa saņēma ķīmijterapiju, divas cilmes šūnu transplantācijas un šobrīd iziet ārstēšanās kursu klīniskajos pētījumos.

Viss sākās pēc tam, kad reiz viņas draugs fotogrāfs palūdza kļūt par modeli savam portfolio.

Neskatoties uz veselības problēmām un izkritušajiem matiem, Deinai izdevās neticamais: viņa noslēdza kontraktu ar milzīgu modeļu aģentūru.

“Es atteicos nēsāt lakatiņu, jo man bija vienalga, kā mani uztvers citi, es nevēlos no tā baidīties,” saka jaunā sieviete.

Pēc tam, kad Deina sāka iziet kailu galvu uz mēles, pie viņas sāka vērsties citas sievietes, kas ir slimas ar vēzi – viņas jauno modeli atbalstīja un uzslavēja par drosmi.

Meitene cer, ka viņas panākumi modeles karjerā iedvesmos citus cilvēkus, kas cīnās ar vēzi.

“Viss atkarīgs no tā, kā jūs reaģēsiet uz pārbaudījumiem, ar kuriem sastopaties. Un tikai to pārvarēšana atļaus jums iegūt to, ko jūs vēlaties.”

Avots: buzzfeed.com

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Npat virs vair nav jegas cinities, ja pat virs vairs nepievers uzmanibu.

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+