Horoskopi un mistika
Horoskopi

Nekāp uz grābekļiem! Horoskopi 14.martam0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Dienas noskaņa

Šī diena raisīs vēlmi runāt (pat vairāk nekā vajadzētu) un uzdot liekus jautājumus. Dažās situācijās tas radīs nepareizus priekšstatus, tāpēc nekāp uz grābekļiem! Lai tas nenotiktu, jāiemācās kontrolēt savas emocijas un domāt racionāli, kā arī uzticēties un uzdot jautājumus tikai tiem cilvēkiem, kuriem jūs patiešām uzticaties. Ļoti veiksmīga diena, lai parūpētos par savu labsajūtu, veselību, kā arī dotos tālākos un tuvākos ceļojumos.

Auns

Daudziem Auniem šodien būs laimīgā diena. Mēģini arī neuzņemties tik daudz darbu un atbildības, it īpaši, ja runa ir par materiālām vērtībām. Lai ar to šodien nodarbojas kāds cits. Kā arī neizrādi pārlieku lielu iniciatīvu: lēmumi būs kļūdaini un tev par tiem nāksies atbildēt.

Vērsis

Tiekšanās pēc pastāvības Vēršiem šodien vainagosies ar panākumiem. Taču privātajā dzīvē viss nebūs tik vienkārši. Uzmani savu veselību!

Dvīņi

Šodien bez īpašas piepūles tu vari sasniegt lieliskus rezultātus. Planētu izvietojums šodien tev nodrošinās dažādus pārsteigumus. Tev šodien ir jāpaspēj noformēt visus dokumentus, parakstīt tos un nodot attiecīgajās iestādēs uz saskaņošanu. Svarīgi – šodien vari izlīgt ar seniem ienaidniekiem.

Vēzis

Tev vajadzētu pacensties palūkoties uz sevi no malas – uz savu pagātni un nākotni. Un iemācīties kontrolēt savas emocijas, kas bieži noved tevi līdz neveiksmēm un kļūdām. Kad tu šo “mācību” būsi apguvis, vari droši doties tālāk – ceļā uz savu mērķi.

Lauva

Nesteidzies šodien atklāt katram, kurš jautās tev padomu vai par tavām idejām un iecerēm – atceries, ka reizēm par savām iecerēm vispār nevajadzētu runāt ar svešiem cilvēkiem. Lai tās sākumā piepildās!

Jaunava

Tev noteikti vajag šodien fiziski izkustēties – kaut vai doties kādā pastaigā. Centies pēc iespējas vairāk uzturēties svaigā gaisā. Tev ir jāparūpējas par savu veselību: padomā par uzturu, kādu tu izvēlies un sāc nodarboties ar sportu. Ja to uzsāksi darīt šodien, tas būs lemts veiksmei.

Svari

Šodien tu jutīsies emocionāli sensitīvs un dažās situācijās reaģēsi pārāk saasināti. Centies iegrožot savas emocijas. Šodien ieteicamas ir dažādas ūdens procedūras.

Skorpions

Tu esi sagaidījis savu laimīgo periodu – veiksme tevi pavadīs itin visā, ko tu darīsi. Gaidāmais brauciens būs ne tikai interesants, bet arī izdevīgs.

Strēlnieks

Regulāras investīcijas palīdzēs tev tikt pie nekustamā īpašuma. Bez tam, darbs, ko tu dari, stimulē tevi uz izaugsmi. Šodien tu to visu apzināsies un tas tevi motivēs.

Mežāzis

Ļoti piemērota diena, lai uzsāktu remontu mājoklī. Tāpat vari pievērst uzmanību dažādiem organizatoriskiem jautājumiem birojā – šodien tev pēc padoma nebūs jāmeklē.

Ūdensvīrs

Ļoti veiksmīgi šodien būs izbraucieni – saule, vējš, svaigs gaiss, pastaigas un draugi. Ideāli, ja šodien to varēsi realizēt.

Zivis

Šodien vari uzsākt dažādas jaunas lietas un ieceres, kā arī plānot ilgstošus projektus nākotnei. Pret gaidāmo tikšanos izturies nopietni un sagatavojies tai.

LA.lv