×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.7°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
3. septembris, 2013
Drukāt

Nekustamā īpašuma tirgotājs: Šovasar rekords darījumos ar ārvalstu pircējiem

LETALETA

Nekustamā īpašuma darījumos aizvadītā vasara bijusi īpaši labvēlīga – lai arī ekonomiskās krīzes sekas vēl jūtamas, kopējā situācija tirgū ir uzlabojusies, un arī turpmākās attīstības prognozes ir daudzsološas, liecina nekustamo īpašumu kompānijas “Realia” tirgus apskats.

 

“Realia” Dzīvojamā fonda departamenta direktors Andrejs Kozels norāda, ka šajā vasarā noslēgti rekorddaudz māju vai dzīvokļu iegādes darījumi ar ārvalstu pircējiem no Krievijas, Ukrainas, Baltkrievijas un Kazahstānas. Jūrmalā un Rīgas centrā pārdots visvairāk īpašumu – tie lielākoties ir dzīvošanai gatavas privātmājas vai dzīvokļi.

Runājot par vietējo pircēju aktivitāti, Kozels atzīst, ka šajā ziņā nekustamo īpašumu tirgus pēc ekonomiskās krīzes ir samazinājies. Cilvēki Latvijā kļuvuši daudz piesardzīgāki, un īpašuma iegādei nevēlas ņemt aizdevumus bankās. Objektu piedāvājums toties ir ļoti plašs, bieži vien par neadekvātām cenām. Savukārt tie, kuri ir gatavi iegādāties īpašumu, vairāk mājokli izvēlas tā dēvētajos “guļamrajonos”, atzīmē Kozels.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+