Ekonomika
Īpašums

Nekustamo īpašumu attīstītājs paziņo par jauna projekta realizāciju2

Publicitātes foto

Nekustamo īpašumu attīstītājs “Estera Development”, kas līdz šim attīstījis dzīvokļu projektu “Liepziedi” un mūsdienīgu daudzdzīvokļu projektu dabas ielokā “Tuvidi”, Baložos, plāno sava nākamā projekta realizāciju Mežciemā.

Projektā ir plānots uzbūvēt mūsdienīgu daudzdzīvokļu māju kompleksu, kurā atbilstoši tirgus pieprasījumam, plānots realizēt vienas, divu, trīs un četru istabu dzīvokļus, radot pieejamu piedāvājumu, kas orientēts uz jaunajām ģimenēm.

Vienlaikus projektā ir plānotas ievērojamas investīcijas publiski pieejamās teritorijas labiekārtošanai un apstādījumu izveidei, kā rezultātā iedzīvotājiem plānots nodrošināt sakoptu un labiekārtotu ārtelpu, radot apgaismotus gājēju celiņus, iestādot 62 koku dižstādus un aptuveni 400 dekoratīvo krūmu stādus, izveidojot divus aktivitāšu laukumus, tostarp bērnu laukumu, un ieviešot dažādus labiekārtojuma elementus – soliņus, laternas, atkritumu urnas.

Lai “Estera Development” varētu īstenot savu ieceri par zaļas, sakārtotas vides un jaunu, drošu dzīvesvietu radīšanu Mežciemā, nepieciešama atļauja 49 koku ciršanai.

Prioritāšu sarakstā iekļaujot vides pilnveidošanu, attīstītājs sev par uzdevumu ir izvirzījis iestādīt vairāk kokus nekā nocirst.

Lai saņemtu atļauju par 49 koku ciršanu, līdz 17. jūnijam norisinās publiskā apspriešana koku ciršanai Rīgā, Hipokrāta ielā bez numura, S. Eizenšteina ielā bez numura (122.grupa, 2121.grunts), kuras ietvaros cilvēkiem ir iespēja izteikt savu nostāju un viedokli par projekta realizācijas ietvaros plānoto koku izciršan

Saistītie raksti

18. jūnijā ir paredzēta Apstādījumu komisijas izbraukuma sēde, lai iepazītos ar projektā ietverto koku stāvokli.

Saskaņā ar plānu plkst. 13.30 objektā starp S. Eizenšteina un Hipokrāta ielām klātienē būs iespēja tikties ar projekta attīstītāja “Estera Development” līdzīpašnieku un citām projektā iesaistītajām pusēm.

LA.lv
LA
LA.LV
Ekonomika
FOTO: Ekspluatācijā nodota pirmā projekta “IRIS Shampeteris Apartments” dzīvojamā māja
17 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
“Swedbank” paziņo par jaunu maksājumu iespēju ieviešanu
18 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
FOTO: Piecstāvu dzīvojamās mājas projekts Purvciemā ieiet finiša taisnē
19 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

ML
Māra Libeka
Veselam
“Dodiet zāles, kas “nededzina” acis!”. Liegs receptē rakstīt konkrēta ražotāja zāļu nosaukumu
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Iekšlietu ministra pirmie komentāri par Kuldīgas prokurora auto dedzināšanu
1 stunda
LE
LETA
Dabā
Trešdien augs jauni lietus mākoņi
1 stunda
SK
Skaties.lv
Latvijā
Meiteni iespiež starp automašīnām 1
11 stundas
AL
Anda Līce
Latvijā
Anda Līce: Latvijas problēma nav prezidenta un viņa kundzes garderobe un inaugurācijas ceremonija! Problēma esam mēs, kad…
1 stunda