×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.4°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
17. janvāris, 2018
Drukāt

Kā pārdot dvēseli velnam un kas par to būs? Vēsturiski un mūsdienu piemēri (10)

1. PĀRDOT VAI NEPĀRDOT – TĀDS IR JAUTĀJUMS!

1no5
"Svētais Volfgangs un velns." Mihaēla Pahera gleznas fragments"Svētais Volfgangs un velns." Mihaēla Pahera gleznas fragments
Fakts

Nostāsti par dvēseles pārdošanu velnam ir seni kā pati pasaule. Darījums darbojas līdzīgi kredītam bankā, tikai šajā gadījumā cilvēkam jāieķīlā nevis mašīna vai māja, bet sava dvēsele. Un no tās, izrādās, šķīrušies daudzi pasaules bagātie un slavenie...

Pats darījuma process ar velnu aprakstīts daudzos avotos. Viss notiek apmēram tā: cilvēks vēršas pie velna ar to vēlmju sarakstu, ko viņš vēlas iegūt. Vēlmēm jābūt patiesi savtīgām. Ja cilvēks vēlēsies pārdot savu dvēseli apmaiņā pret tuva cilvēka labklājību vai veselības uzlabošanu, velns ar viņu nekādus darījumus neuzsāks. Tādēļ vēlmēm jābūt egoistiskām, materiālām, pasaulīgām. Velns gan, visdrīzāk, pats personīgi neieradīsies uz lietišķo satikšanos, bet atsūtīs savā vietā kādu starpnieku vai parādīsies sapnī.

Ja sapnī parādās gara auguma, dārgi un eleganti tērpts kungs – ne vienmēr melnās drēbēs – tas arī būs īstais – velns. Tad arī kārto visas formalitātes saistībā ar liktenīgā līguma parakstīšanu, ko parasti veic ar asinīm vai sarkanas krāsas tinti. Velnam itin nemaz nerūp cilvēka materiālais stāvoklis un veselība. Viņam vajag tikai cilvēka dvēseli. Kad noslēgts darījums, cilvēkam jārēķinās, ka viņa dzīve par dažiem gadiem var saīsināties. Dzīvi var pagarināt vien ar nosacījumu, ka cilvēkam jāstājas velna dienestā, kas paredz sēt ļaunumu un sludināt sātana tikumus.

Darījuma sekas gan ir briesmīgas. Cilvēks, kurš labprātīgi atteicies no dvēseles apmaiņā pret naudu, varu vai slavu, bieži patiešām ļoti īsā laikā gūst visu, par ko sapņojis. Taču jārēķinās, ka veiksme ir īslaicīga, turklāt dvēseli vairs nevar atgūt. Tādi cilvēki bieži nomirst salīdzinoši agrā vecumā vai nu no lodes, vai kādos noslēpumainos apstākļos, un šādu cilvēku dvēsele pēc nāves nonāk mūžīgās neizturamās mocībās bez jebkādas žēlastības un atbrīvošanās iespējas.

Zināmi gadījumi, kad cilvēki, kuri apzināti vai nejauši noslēguši tamlīdzīgu darījumu, pēcāk izmisīgi meklējuši iespēju izvairīties no ļaunā darījuma sekām. Kristiešu baznīcas pārstāvji runā par to, ka lauzt tamlīdzīgu līgumu ir grūti, bet nav gluži neiespējami – vajagot tikai no visas sirds nožēlot šo un citus savus grēkus un uzticēt savu dzīvi Dievam, proti, dzīvojot atbilstoši kristiešu baušļiem.

 1. PĀRDOT VAI NEPĀRDOT – TĀDS IR JAUTĀJUMS!
 2. DĒMONISKIE RITMI
 3. FAUSTA SINDROMS
 4. GAGAS EFEKTS
 5. KĀ KĻŪST PAR DIKTATORIEM

Pievienot komentāru

Komentāri (10)

 1. Atliek tikai pieteikties baznica…, un darits, satana valgos uz ilgu…

 2. Pardodu dveseli sikaks info sazinoties personigi

 3. Planētas noslēpumi būs iegādājušies laika mašīnu un aizšāvuši pakaļ vezumam viduslaiku stulbuma. Stāsta, ka pie trulām tautām tas atkal nākot modē …

 4. Hitlera biogrāfijā nav neviena vārda par memes dēliņu, tieši otrādi – pašpārliecināts un atvērts. Viņa iesauka bija vilks, Viena no galvenajiem komadpukntiem otra pasaules karā tā arī tika nosaukts – vilka miga. Neizklausas baigi memīgi.

 5. “Par to, cik taisnīgi bijuši šie apvainojumi”. Nopietni, La? Nopietni? Ir tiešām kāds patiešām taisnīgs apvainojums sadarbībā ar nelabo? Kurš gadsimts šodien?

 6. Nu nav nopietni,sanāk, ka jebkurš cilvēks, kura spējas pārsniedz viduvējību ir sātanists vai velna līgumnieks. Kāpēc tad Mocartu neminējāt vai Salvadoru Dali? Kādas glezniecskas vērtības saskatiet M. Rotko darbos, taču reklāma to padarījusi par ģēniju. To pašu var sacīt par pieminēto Gāgu. Visbeidzot pie sātanistiem jāpieskata arī Raimonds Pauls, jo mūziķa darbu ar sevi jau neņemat vērā.

 7. kristiesi to jau ir izdarijusi, pardodamies okupantu krustnesu ienestajam dieva maska terptajam satanam. Un to pasu turpina komunistu pakalpini, kuri so satanisko inkviziciju un vergu krapsanu modernizejusi..
  Tie ir tadi zombiji, kas zaudejusi saikni ar realitati un neredz, nesaprot neko no apkart notiekosa, tikai akli tic uz vella parausanu un kalpo savam saimniekam un ta sastastitajam pasakam.
  Tiesi ta veidojas gan kristiesi, gan, komunisti, gan islamisti, utml fanatiki bez saprata pazimem.

 8. Atliek skatīties uz Repši, Jauno laiku, Vienotība. TP gāzes priekšnieks ir patreizējais velns!

Draugiem Facebook Twitter Google+