Horoskopi un mistika
Horoskopi

Nelaid garām iespējas! Horoskops 10. septembrim0

Dienas noskaņa

Šodien lietderīgi padomāt par vides maiņu, jauniem iespaidiem un informāciju. Esi uzmanīgs, parakstot finanšu dokumentus un slēdzot līgumus. Svarīgi ir nepalaist garām iespējas, kuras piespēlēs liktenis. Iekšēji sagatavojies izlēmīgai darbībai. Nevajag padoties, ja kaut nesanāks no pirmā mēģinājuma.

Auns

Domājams, ka profesionālas vai personiskas lietas Aunu pamudinās doties uz tālām vietām, kur viņu ar mīlestību sagaidīs veci draugi un paziņas. Tie, kas saslimuši, sāks atveseļoties. Daudziem Auniem būtu lietderīgi padomāt par vides maiņu, jauniem iespaidiem un informāciju. Šodien pacenties iespējami mazāk runāt par savu kaiti, tad tu atveseļosies ātrāk.

Vērsis

Šī diena simbolizē kļūdas, pārrēķināšanos. Apdraudēti var būt nopietni pasūtījumi un līgumi. Esi uzmanīgs, parakstot finanšu dokumentus un slēdzot līgumus. Priekšniecība prasīs stingru atskaiti par kļūdām. Maksimāla disciplinētība palīdzēs izvairīties no pārrēķināšanās.

Dvīņi

Šodien tu spēsi radīt iespaidu uz citiem, bet ne ar visiem pielūdzējiem tev izveidosies tuvas attiecības. Ja jūs esat ideāli piemēroti viens otram, jums ir daudz kopēja, tad varat izveidot brīnišķīgu ģimeni. Tā būs īsta paraugģimene.

Vēzis

Pateicoties neatlaidībai, tu spēsi pārvarēt nelabvēlīgus apstākļus. Tā kā situācija darbā būs sarežģītāka nekā mājās, tu lielāko daļu laika būsi spiests veltīt lietišķajiem jautājumiem. Svarīgi ir nepalaist garām iespējas, kuras piespēlēs liktenis. Iekšēji sagatavojies izlēmīgai darbībai. Nevajag padoties, ja kaut nesanāks no pirmās reizes.

Lauva

Šodien tavas idejas sāks iegūt reālus apveidus. Tuvi radinieki vai labi paziņas palīdzēs tev darba lietās. Sāc īstenot projektus, kuru ieplānoji iepriekš.

Jaunava

Ja tu sagribēsi uzlabot savus sadzīves apstākļus, mainīt dzīvesvietu, tad septembra otrā dekāde būs tam labvēlīga. Neatliec uz šo jautājumu uz vēlāku laiku.

Svari

Nav izslēgts, ka saņemtā informācija vai svarīga saruna mainīs tavus plānus. Planētu stāvoklis pamudinās Svaru zīmē dzimušos uz greizsirdību. Ja izmaiņas notiks no rīta, nesteidzies pieņemt galīgos lēmumus. Vakarā tu izvērtēsi visu notiekošo mierīgākā atmosfērā, taču saglabāsies būtisku izmaiņu varbūtība.

Skorpions

Enerģētiskais potenciāls būs zemā līmenī. Iespējamas sirds un asinsvadu sistēmas saslimšanas. Attiecies pret sevi atbildīgi un atceries, ka tikai tu esi savas veselības saimnieks un tikai no tevis paša atkarīgs, kāds būs tavs veselības stāvoklis. Šodien ir īstais laiks, lai sāktu nodarboties ar veselības vingrošanu un ievērot diētu.

Strēlnieks

Strēlnieku komunikācijas spējas būs augstā līmeni, veiksmīgas būs tikšanās, sarunas, braucieni. Tavas dzīves jēga meklējama pašattīstībā, centienos saprast tuvāko.

Mežāzis

Mežāži spēs savu pieaugušo seksualitāti un augstākstāvošu personu interesi par viņiem izmantot lietas labā. Šodien neizmanto ļaunprātīgi citu cilvēku uzticību. Tavs neapzinātais merkantilisms attiecībās var aizvainot un traumēt jūtīgus ļaudis.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Labās attiecības ar dzīvesdraugu piepildīs tavu mājokli ar omulību un mīlestību. Tā kā tava enerģija mutuļos, ar sadzīves lietām tu viegli tiksi galā. Pat tad, ja radīsies problēmas ar ūdensvada vai kanalizācijas darbību, tas nesabojās tavu noskaņojumu. Viss nokārtosies tev un mājiniekiem par prieku.

Zivis

Veneras ietekmē Zivis var iemīlēties un dzīve tām var parādīties rozā gaismā. Galvenais – neapjukt savās emocijās un spēt atsijāt graudus no pelavām. Visu pārējo tavā vietā paveiks Fortūna.

LA.lv