×
Mobilā versija
Brīdinājums +23°C
Ritma, Ramona
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
13. februāris, 2018
Drukāt

Nelaime Ķelnes karnevālā: zirgu pajūgs ietriecas cilvēkos (1)

Ekrānšāviņš no ARD/TagesschauEkrānšāviņš no ARD/Tagesschau

Ķelnes karnevāla dalībniekos ietriecas zirgu pajūgs, 12.02.2018.

Vācijas pilsētas Ķelnē krāšņo un cilvēkiem pārblīvēto tradicionālo masku karnevālu vakar, 12.februārī, uz laiku pārtraucis negadījums, tā vēstīja Vācijas raidorganizācijas ARD raidījums “Tagesschau”‘.  Līksmojošā pūļa raito gājienu pilsētas centrā īsi pēc pulksten 14:00  apstādinājuši savaldību zaudējuši zirgi, kuru pajūgs pēkšņi ietriecies cilvēkos.

Kā norādīja policijas pārstāvis, zirgi esot negaidīti izskrējuši cauri dalībnieku ciešajai kolonnai, tādējādi ievainojot vairākus cilvēkus, dažus pat smagi. Viņiem ātri vien palīdzību sniegusi mediķu brigāde. Medicīniskā palīdzība bijusi vajadzīga vismaz četriem cilvēkiem.  Aculiecinieki raidījumam zināja teikt, ka notikušais izskatījies visai dramatiski. Negaidīti no stūra esot parādījies zirgu pajūgs un burtiski “pārbraucis pāri cilvēkiem”, kas tieši gājuši karnevāla “vilcieniņa” priekšpusē. Pēc negadījuma ievainoto neesot bijuši īpaši daudz, taču – tas esot bijis “briesmīgi”.

Iespaidīgais karnevāls atsācies pēc aptuveni stundas, tomēr tā dalībnieki vēl ilgi jutušies šokēti. Video kadros redzams, kā daži cilvēki nespēj apturēt asaras, vairākiem uz sejas redzamas asiņojošas brūces.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Valentīna Saleniece Atbildēt

    Neviena nelaime jau nenāk brēkdama.Varu tikai vēlēt šiem ievainotajiem cilvēkiem ātrāk izveseļoties.

Draugiem Facebook Twitter Google+