Latvijā
Rīga

Nelaime Ķengaraga “melnajā punktā” – neuzmanīgu gājēju notriec auto 16

Kadrs no LNT video

Vietēji iedzīvotāji Maskavas un Ķengaraga ielu krustojumu jau sen nosaukuši par “melno punktu”. Auto avārijas tur jau ir ikdiena. Otrdienas rītā uz gājēju pārejas negadījumā cieta 30 gadīgs vīrietis, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

Pēc aculiecinieka teiktā, vīrietis steidzies uz tramvaju un, riskējot ar savu dzīvību, šķērsoja braucamo daļu pie luksofora sarkanās gaismas.

“Pie manis atnāca draudzene, mēs runājām. Es pagriezu galvu un ieraudzīju, ka cilvēks lido pa gaisu. Kad viņš nokrita zemē, es uzreiz paskatījos uz luksoforu. Tur dega sarkanais. Šeit vispār notiek tik daudz avārijas, ka es tagad skatos tikai uz luksoforiem,” raidījumam stāsta atculieciniece, norādot, ka automašīnas ātrums nebija liels.

Ieraugot notikušo, apkārtējie steidzās palīdzēt. Vīrietis bija pie samaņas, bet nevarēja piecelties kājas. “Viņam bija lauzta kāja, izgriezta uz otru pusi. Viņš gulēja nekustīgi, kad ārsti nesa viņu uz ātrās palīdzības mašīnu. Viņš vaidēja tik skaļi, ka es no šejienes dzirdēju,” norāda aculieciniece.

LA.lv