×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.9°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
17. oktobris, 2017
Drukāt

Nelaime Ķengaraga “melnajā punktā” – neuzmanīgu gājēju notriec auto (5)

Kadrs no LNT videoKadrs no LNT video

Vietēji iedzīvotāji Maskavas un Ķengaraga ielu krustojumu jau sen nosaukuši par “melno punktu”. Auto avārijas tur jau ir ikdiena. Otrdienas rītā uz gājēju pārejas negadījumā cieta 30 gadīgs vīrietis, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

Pēc aculiecinieka teiktā, vīrietis steidzies uz tramvaju un, riskējot ar savu dzīvību, šķērsoja braucamo daļu pie luksofora sarkanās gaismas.

“Pie manis atnāca draudzene, mēs runājām. Es pagriezu galvu un ieraudzīju, ka cilvēks lido pa gaisu. Kad viņš nokrita zemē, es uzreiz paskatījos uz luksoforu. Tur dega sarkanais. Šeit vispār notiek tik daudz avārijas, ka es tagad skatos tikai uz luksoforiem,” raidījumam stāsta atculieciniece, norādot, ka automašīnas ātrums nebija liels.

Ieraugot notikušo, apkārtējie steidzās palīdzēt. Vīrietis bija pie samaņas, bet nevarēja piecelties kājas. “Viņam bija lauzta kāja, izgriezta uz otru pusi. Viņš gulēja nekustīgi, kad ārsti nesa viņu uz ātrās palīdzības mašīnu. Viņš vaidēja tik skaļi, ka es no šejienes dzirdēju,” norāda aculieciniece.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

 1. Es arī tur katru dienu eju !
  Tas ir ! melnais punkts.
  Radies no tās stulbības, ka iepriekšējā lielajā krustojumā vairs nav kreisā pagrieziena brauct no Rumbulas puses.
  Bija liels, pārredzams krustojums!
  Nē, tagad jābrauc līdz tirgus um taja saspiestajā vietā jāvar apmest uz riņķi !
  Idiotisms !!!

 2. melnais punkts ir gājēju galvās

 3. Tieši tāda pati situācija bija pavasarī. kad šos “neuzmanīgos” gājējus sauks pie reālas atbildības. Lai arī šoferītis brauc pie zaļās gaismas – visas nepatikšanas ir tieši viņam 🙁

 4. Kad beigsies to gājēju visatļautība……?

 5. Kāds melnais punkts, kas par muļķībām?! Gandrīz ik dienas tur eju un viss ir kārtībā ja uzmanīgi seko līdzi satiksmei un iet pāri ielai pie zaļās gaismas. Bet tā “dižā” lieciniece, maigi sakot, nedaudz pārspīlē ar to negadījumu skaitu kas tur notiekot…

Draugiem Facebook Twitter Google+