Horoskopi un mistika
Horoskopi

Neļaujies kārdinājumam! Horoskopi 10.janvārim0

Attēls: Pexels

Dienas noskaņa

Šī diena liks tiekties pēc sapņiem, dažiem būs grūti pretoties kārdinājumiem un ambīcijām, taču jācenšas tam neļauties. Lieliska diena, lai ļautos kultūras pasākumiem – koncertiem, kino, izstādēm. Dažiem cilvēkiem profesionālajā sfērā veiksmīga diena, lai slēgtu līgumus un nodibinātu jaunus kontaktus. Uzmanīgi jāizturas pret medikamentiem, šķidrumiem un pārtikas produktiem.

Auns

Šodienas sauklis – elpo dziļāk! Tas tāpēc, ka laiku pa laikam tevī kūsās dažādas emocijas, kuras ne vienmēr spējīgs būsi saprast tu pats, kur nu vēl apkārtējie… Lai nenovirzītos no ceļa, uztaisi plānu un ievēro to.

Vērsis

Vēršiem šodien jātur sevi grožos, it īpaši, ja runa ir par neplānotām romantiskām attiecībām – ļauties kaislībai nav tā labākā doma. It īpaši šodien. Iemācies nošķirt iedomātas emocijas no īstām.

Dvīņi

Dvīņiem jābūt piesardzīgiem, pieņemot lēmumus. Neļauj lēmumu pieņemšanā ļauties personīgo simpātiju ietekmei. Nespēja būt objektīvam tev vēlāk var ļoti atspēlēties.

Vēzis

Vēžiem veiksmīga diena, taču atceries, ka laime ir jānopelna. Dažkārt tev šķiet, ka tev “pienākas” labās lietas, tomēr tā nebūt nav. Šodien tev, iespējams, kāds lūgs pēc padoma un ieteikuma – neatsaki.

Lauva

Lauvām jāizvirza prioritātes un pareizi jāsaliek akcenti. Diena, iespējams, var būt sentimentāla, taču vajadzīgajā brīdī tu spēsi koncentrēties un veltīt savas zināšanas un uzmanību tur, kur tas būs nepieciešams. Neļaujies kaislībai un kārdinājumam – šī nebūs tā diena, kad vari ļauties neplānotām attiecībām.

Jaunava

Jaunava, šodien turi aiz atslēgas savu iedzimto kritisko domāšanu, jo šodien tā tev nemaz nepalīdzēs – gluži otrādi – vilks tevi dibenā kā enkurs. Iemācies ieklausīties citu cilvēku ieteikumos un padomos, tici, reizēm tie ir ļoti noderīgi.

Svari

Šodien tu gribēsi būt spontāns, tomēr piebremzē sevi – ieplāno savu dienu un centies ievērot to. Uzmanīgi izturies pret medikamentu lietošanu, alkohola lietošanu un pat ēdienu – augsts negadījumu risks.

Skorpions

Daudzi Skorpioni šodien būs neredzēti devīgi vai nu paši savās interesēs vai lutinās savus mīļotos cilvēkus. Lieliska diena radošiem darbiem, attiecībām un mūzikai.

Strēlnieks

Strēlnieki šodien izdabās dažādām mājinieku kaprīzēm, bet pie reizes – arī paši savām. Šajā dienā tu jutīsi savu mīlestību pret sev mīļajiem cilvēkiem un piešķirsi lielu nozīmi saiknei ar ģimeni un sev tuviem cilvēkiem. Lieliska diena, lai dotos uz kādu koncertu vai kino.

Mežāzis

Iemācies kontrolēt savas emocijas, it īpaši šodien! Profesionālajā jomā šodien vari nodarboties ar tādām lietām, kas prasa intuīciju un pieredzi. Nav ieteicams šodien skaidroties vai noskaidrot attiecības ar tuviem cilvēkiem – tas novedīs pie strīda.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šodien ir tā diena, kad ļoti uzmanīgi jāizturas pret naudu, pretējā gadījumā tevi piemeklēs sajūta, ka tā izkūst kā sniegs pavasarī. Tikpat uzmanīgi jāizturas pret citiem resursiem. Netraucēs uzmanīga izturēšanās pret šķidrumiem un pārtikas produktiem – ēdot un dzerot esi uzmanīgs.

Zivis

Lieliska diena, kas piemērota dažādu līgumu un sadarbības slēgšanai. Taču atceries, ka pārlieku lielas vēlmes un ambīcijas var tevi novest strupceļā. Šovakar nevajadzētu aizrauties ar saldumu lietošanu uzturā, kā arī uzmanīgi izturēties pret medikamentu lietošanu.

LA.lv