Horoskopi un mistika
Horoskopi

Neļaujies provokācijām! Horoskopi 6.janvārim0

Attēls: Pexels

Dienas noskaņa

Šodien lielākā daļa jutīsies slikti: būs slikta pašsajūta, par sevi atgādinās vecas, hroniskas kaites un valdīs slikts noskaņojums. Atceries, ka vissvarīgākais tādās dienās ir neļauties provokācijām, jo uguns aizdegas ātri, bet nodzēst to ir grūti. Svarīgi nestrīdēties ar tuviem un mīļiem cilvēkiem, jo strīds būs ne par ko, bet sekas atcerēsies ilgi.

Auns

Auniem šodien jāatceras – ja kāds vecāks un pieredzes bagāts cilvēks tev sniedz padomu, uzklausi to, nevis noraidi! Tas nāks tev par labu. Ja tu iekulies kādā ķezā vai nepatikšanās, atceries, ka svarīgi vispirms problēmu ir apzināties pirms to sākt risināt.

Vērsis

Šodien tu vari nemēģināt sīkumos un sakritībās saskatīt liktenīgus pagriezienus – tevi tie nekādi neietekmēs. Nepiekrīti dažādām avantūrām un trakām iecerēm – šodien tam nav piemērota diena. Veiksmīga diena fiziskām aktivitātēm un izklaidēm pie dabas. Neaizmirsti par savu otro pusīti – arī tavam partnerim nepieciešama tava uzmanība.

Dvīņi

Dvīņiem šodien jāiemācās saskatīt tā smalkā robeža, kas ir starp avantūru un drošu ceļu. Zvaigznes tev pateiks priekšā, kurā brīdī tev nevajadzētu riskēt bez iemesla, tāpat arī nevajadzētu šodien “kopēt” dažu cilvēku uzvedību pat, ja tev šķiet, ka tā rīkoties ir labi. Šajā dienā tu droši vari paļauties uz savu intuīciju, jo tā tevi nepievils.

Vēzis

Šodien ir tā diena, kad tu vari izrādīt iniciatīvu un darīt to, ko vēlies. Tomēr atceries, ka šodiena nav īpaši piemērota tam, lai kādam liktu mainīt savu viedokli. Cilvēki, kas gribēs iegūt tavu labvēlību var to, protams, darīt, jāteic gan, ka šodien viņiem tev izdabāt būs grūti. Velti šo dienu saviem draugiem un kontaktējies ar tiem cilvēkiem, kas tev pašam izraisa pozitīvas emocijas.

Lauva

Šodien Lauvas nav tajā labākajā formā, var būt slikta pašsajūta un parādīties dažādas hroniskas kaites. Arī tava uzvedība šodien būs saasināta, iespējama pat neizskaidrojami asa un neparedzama reakcija uz pārsteigumiem. Īsāk sakot, šodien tev pārsteigumi nepatiks. Šodien tev vispār maz kas patiks un spēs iepriecināt.

Jaunava

Šodien zvaigznes tev palīdzēs iekarot jebkuru mērķi un parādīs pareizo ceļu, kā izkļūt no dažādām problēmām. Nav izslēgts, ka tu iekulsies kādās nepatikšanās, kas saistītas ar randiņiem un romantiskām attiecībām, tāpēc neesi pārgalvīgs – domā, ko dari un kāpēc.

Svari

Svariem jāatceras, ka nedrīkst atstāt pašplūsmā to, kas notiek mājās un ģimenē. Sarežģīts tuva cilvēka raksturs vai sarežģīta problēma diez vai pazudīs pats no sevis – ja ir kaut kas, kas ir jāatrisina, dari to. Dienu sarežģīs neplānots pārsteigums – plānu vai apstākļu maiņa, neatkarīgi no tevis.

Skorpions

Lai arī vairumam cilvēku šī diennakts paies saspringtā režīmā, Skorpioni jutīsies lieliski. Ja nu tomēr kaut kādu iemeslu dēļ arī tev šī diena sagādā pārsteigumu, atceries, ka jebkurā situācijā var atrast arī labo pusi. Iespējami dažādi pārsteigumi uz ceļa, tāpēc brauc uzmanīgi, vai arī attiecībās.

Strēlnieks

Šodien tev uzmanīgi jāattiecas pret dažādiem ar naudu saistītiem jautājumiem – nav ieteicami lieli, spontāni pirkumi un naudas ieguldīšana. Nav ieteicamas darbības ar nekustamo īpašumu, piemēram, īres līguma parakstīšana. Lieliska diena, lai sakārtotu mājokli un tiktu vaļā no nederīgām, vecām mantām.

Mežāzis

Mežāži šodien jutīsies noguruši un būs viegli aizkaitināmi. Ar svarīgām, neatliekamām lietām vēlams nodarboties dienas pirmajā pusē. Atceries, ka šodien ir klaji nepareizi konfliktēt ar mājiniekiem, šis strīds nenāks par labu tev. Ieklausies savā intuīcijā.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šī diena būs daudzu pārbaudījumu un pārdomu pilna. Galvenais atceries, ka šī situācija pavisam drīz atrisināsies un neļauj sev krist izmisumā. Lielus projektus un ieceres labāk neuzsākt un atlikt līdz citai dienai.

Zivis

Šodien Zivīm jācenšas nekrist apātijā un pesimismā, bet saglabāt vēsu un skaidru saprātu. Apstākļi, iespējams, nebūs tie paši labvēlīgākie, tomēr atceries, ka ir bijušas arī sliktākas dienas. Nav nekāda pamata apšaubīt sev tuvos un mīļos cilvēkos! Iespējams, tev sagādās vilšanos kādi cilvēki, taču tie nebūs tavi tuvinieki.

LA.lv