×
Mobilā versija
+14.0°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
9. marts, 2012
Drukāt

Nelegālais migrants no Āfrikas ceļā uz Latviju apsaldē kājas

Foto no arhīvaFoto no arhīva

Robežsargi vakar Kārsavā aizturēja divas Latvijā nelikumīgi ieceļojušas personas, no kurām viena bija apsaldējusi kājas. Pēc pašu vārdiem, aizturētie ir Āfrikas valsts Alžīrijas pilsoņi.

Kā aģentūru LETA informēja Valsts robežsardzes preses pārstāve Kristīne Pētersone, ceturtdien Kārsavā Latvijas robežsargi aizturēja divas personas bez personu apliecinošiem dokumentiem. Robežsargiem zināms, ka šīs personas bija nelikumīgi šķērsojušas Krievijas-Latvijas zaļo robežu pie Grebņevas ciema. Paši aizturētie apgalvoja, ka ir Alžīrijas pilsoņi.

Vienu no likumpārkāpējiem robežsargi nogādāja atpakaļ Krievijā, no kuras viņš bija ienācis, savukārt otram tika konstatēti kāju apsaldējumi, tāpēc šo vīrieti nācās vest uz Rēzeknes slimnīcu. Aizturētais pieprasīja patvērumu Latvijā un vēlāk tika nogādāts aizturēto ārzemnieku izmitināšanas centrā “Daugavpils”, pastāstīja Pētersone.

Tikmēr Rīgas pārvaldes lidostas “Rīga” robežkontroles punktā robežsargi ceturtdien aizturēja vienu Ķīnas pilsoni ar viltotu Itālijas identifikācijas karti. Par viltota dokumenta izmantošanu tika sākts kriminālprocess.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+