Mobilā versija
+4.2°C
Ivars, Ilgvars
Trešdiena, 1. marts, 2017
26. augusts, 2015
Drukāt

Apvienotajā Karalistē nelegāli nodarbinātos sēdinās cietumā

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Britānijas valdība vakar paziņoja par ieceri piespriest līdz sešu mēnešu cietumsodu un konfiscēt algu cilvēkiem, kuri Anglijā un Velsā strādās bez nepieciešamajiem dokumentiem.

Likumprojektu par imigrāciju parlamentā paredzēts izskatīt oktobrī. Plānots vērsties arī pret restorāniem, kas veic ēdienu piegādi, un alkoholisko dzērienu tirgotājiem, kuri nodarbina nelegālos imigrantus. Šīm iestādēm atņems licenci, ja tiks atklāts, ka viņu darbiniekiem nav darba atļaujas. Likumprojekta autori izskata iespēju līdzīgi vērsties arī pret taksometru vadītājiem un operatoriem. “Katrs, kurš domā, ka Apvienotā Karaliste ir maiga, lai nešaubās – ja jūs būsiet šeit nelegāli, mēs rīkosimies, lai liegtu jums strādāt, īrēt dzīvokli, atvērt bankas kontu un vadīt automašīnu,” norādīja imigrācijas lietu ministrs Džeimss Brokenšīrs. Bankām tiks uzdots pārbaudīt kontu īpašniekus saskaņā ar imigrantu datubāzēm. Savukārt nam­īpašniekiem būs pienākums padzīt imigrantus, kuriem Britānija nebūs piešķīrusi patvēruma meklētāja statusu.

Pievienot komentāru

"Grindeks" provizoriskā peļņa pērn 9,4 miljoni eiro (1)Latvijas zāļu ražotāja “Grindeks” koncerns pagājušajā gadā, pēc provizoriskiem datiem, strādāja ar 105,366 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 27,5% vairāk nekā
Briest otrs lielākais zemes pārdošanas darījums Latvijas vēsturē (27)Briest otrs lielākais zemes pārdošanas darījums atjaunotās Latvijas vēsturē
Pasaulē
Vidējā bruto darba alga pērn Latvijā pieaug par 5%Latvijā pagājušajā gadā vidējā bruto (pirms nodokļiem) darba samaksa bija 859 eiro, kas ir par 5% jeb 41 eiro vairāk nekā 2015.gadā, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+