Mobilā versija
-3.6°C
Antons, Antis, Antonijs
Trešdiena, 18. janvāris, 2017
26. augusts, 2015
Drukāt

Apvienotajā Karalistē nelegāli nodarbinātos sēdinās cietumā

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Britānijas valdība vakar paziņoja par ieceri piespriest līdz sešu mēnešu cietumsodu un konfiscēt algu cilvēkiem, kuri Anglijā un Velsā strādās bez nepieciešamajiem dokumentiem.

Likumprojektu par imigrāciju parlamentā paredzēts izskatīt oktobrī. Plānots vērsties arī pret restorāniem, kas veic ēdienu piegādi, un alkoholisko dzērienu tirgotājiem, kuri nodarbina nelegālos imigrantus. Šīm iestādēm atņems licenci, ja tiks atklāts, ka viņu darbiniekiem nav darba atļaujas. Likumprojekta autori izskata iespēju līdzīgi vērsties arī pret taksometru vadītājiem un operatoriem. “Katrs, kurš domā, ka Apvienotā Karaliste ir maiga, lai nešaubās – ja jūs būsiet šeit nelegāli, mēs rīkosimies, lai liegtu jums strādāt, īrēt dzīvokli, atvērt bankas kontu un vadīt automašīnu,” norādīja imigrācijas lietu ministrs Džeimss Brokenšīrs. Bankām tiks uzdots pārbaudīt kontu īpašniekus saskaņā ar imigrantu datubāzēm. Savukārt nam­īpašniekiem būs pienākums padzīt imigrantus, kuriem Britānija nebūs piešķīrusi patvēruma meklētāja statusu.

Pievienot komentāru

Eksperti: Kūdras ieguves biznesam noteikts ļoti strikts darbības rāmisLai Latvijā sāktu kūdras licencētu ieguvi, uzņēmējiem jārēķinās ar stingru normatīvo aktu regulējumu, kas paredz izvērtēt visus iespējamos riskus un ietekmes.
Mājsaimniecības neizmanto iespējas samazināt elektrības rēķinus un maksā vairāk (16)Elektrību tērējam vairāk, mājsaimniecības aizvien neizmanto iespējas samazināt rēķinus
Pasaulē
Draugiem Facebook Twitter Google+