×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.5°C
Vilis, Vilhelms
Pirmdiena, 28. maijs, 2018
6. janvāris, 2016
Drukāt

Nelegālo imigrantu izraidīšanai tērēs 1,6 miljonus eiro (3)

Foto: LETAFoto: LETA

Iekšlietu ministrijas (IeM) padotībā esošās iestādes divos gados komandējumiem un nelegālo imigrantu izraidīšanas organizēšanai plāno tērēt 1,6 miljonus eiro.

Paziņojums Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā liecina, ka komandējumu, kā arī nelegālo imigrantu izraidīšanas organizēšanas pakalpojumus IeM padotībā esošo iestāžu vajadzībām divu gadu periodā nodrošinās vairāki uzņēmumi un līgumcena ir 1 649 105 eiro.

Konkurss šajā gadījumā netika rīkots, bet izvēlēta procedūra, kas paredz līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu, iepriekš nepublicējot paziņojumu par līgumu. Komandējumus organizēs uzņēmumi “Ansbergs”, “Explain”, ceļojumu birojs “Express Travel”.

Jau ziņots, ka Latvija pagājušajā gadā pastiprināti saskārās ar nelegālo imigrantu mēģinājumiem nokļūt ES. Lielākā daļa nelegālo imigrantu ir Vjetnamas pilsoņi, kuri pēc soda izciešanas par nelikumīgu robežas šķērsošanu ir jānogādā savā dzimtenē.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Un cik tērēs, lai no Latvijas izraidītu okupantus, kolonistus un šo salašņu pēctečus? Latvijā joprojām tādu ir apmēram 350 000.

  2. Un cik lielas summas paliks (nejauši ) pašu ierēdņu kabatās ?

  3. Vismaz viens attaisnojums naudas tērēšanai ! 🙂

Draugiem Facebook Twitter Google+